Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz King Unique #207 üzenetére

    Ha lekövetted a kapcsolód hozzászólásaimat, akkor nem értem, miért írod ezeket...
    Írtam már azt is, hogy a tárterületsegéd nincs bekapcsolva.
    A munkaállomástól függetlenül, két külön helyen is volt biztonsági mentés/másolat.
    Hogy ezt sem lehessen rám kiabálni a későbbiekben: Nincs a Windows.OLD mappában - azon belül a megfelelőben - sem a frissítés által töröld adat.
    Nem, ez nem user error.
    Ne a felhasználónak kelljen már egy fizetős szolgáltatásnál a biztosíték biztosítékáról is gondoskodnia, meg külön (fizetős) alkalmazással adatvisszaállítást eszközölni...stb., mert az operációs rendszer fejlesztői képtelenek jól dolgozni és a frissítés során adatvesztés történik úgy és ott, ahogy és ahol nem lenne szabad...
    A Microsoft egyértelműen elismerte, hogy ő hibázott, hiszen visszavonták a frissítést.
    Jó ideje nincs már olyan nagy frissítési csomag, ahol ne csinálnának valami nagy galibát...
    Eljutunk így oda, hogy ha a feleségem nem ott dolgozna ahol, továbbá nem azt csinálná amit, már nem Windows lenne az ő laptopján sem. (Vagy hurcolássza haza majd szépen a céges laptopját és dolgozik itthonról azzal, a privátra nem kell úgy Windows, szóval megoldható az, ha még jobban felcsesznek ilyesmivel - pedig nem annyira könnyű, a saját munkaállomásomon sem volt elég egy nagy frissítést elszúrniuk tavaly ősszel, akkor még hajlandó voltam újrahúzni, csak a másodiknál sokalltam be annyira idén tavasszal, hogy 20 év után lemondjak a Windowsról.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák