Hirdetés

2018. október 24., szerda

Hirdetés

(#1) Z_A_P

Z_A_P
(őstag)

7680x4320 :Y

Atyaeg, a mi programunk csak 100% Windows zoom erteken fut rendesen, azon hogy nezne ki, nagyito kellene.

OK

(#2) Dr. Bubó

Dr. Bubó
(lelkes újonc)

Sajnos már megint nincsenek alapvető infok megadva: képfreki, sync típus, lag, ...

(#3) atus72

atus72
(senior tag)

Irodai 8K, LOL
Még csak 2018-at írunk... :)

(#4) Thryash

Thryash
(tag)

Komoly cuccok lesznek, megnézném őket :D

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#5) Balika911 válasza atus72 (#3) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Még igen, de mire ezek kaphatóak is lesznek, akkor már nem biztos. :)
Q3-ról simán átcsúszhatnak jövőre.

Egy "normál" irodáról mondjuk jövőre se a 8K monitor fog az ember eszébe jutni, az igaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

De remélem az 5000$-os 32" 8K-s monitorhoz lesz jó pénzért nagyító is , hogy legalább a dátumot el lehessen olvasni Windowsban 1/2 méterről, vagy ha meg föl kell nagyítani x2-re , hogy az excellt is el lehessen olvasni megint máris megérte a 8K, mert legalább többet fogyaszt.... ;] Ezt én bizony nem értem.. :U

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#7) Ragnar_ válasza Ragnar_ (#6) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

A 8K-s az professzionális monitor lesz, nem irodai. (Ott meg lehet, hogy kell a 8K, láttam már 8K textúra opciót tartalomgyártó programban) :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#8) Balika911 válasza Ragnar_ (#6) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Már 4K monitorokat is használnak skálázva, ezeknél meg gyakorlatilag megkerülhetetlen lesz. Windows alatt viszont több alkalmazás nem tökéletes így sajnos (ideértve az Excel 2016-ot is, ha már említetted), van hová fejlődni.

A hír alapján a 8K az irodai, ami elég fura.

[ Szerkesztve ]

(#9) Ragnar_ válasza Balika911 (#8) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Elvileg a két VG elejű az sima FHD irodai alkalmazásokra, a másik kettő VP 4K és 8K a professzionális, tartalomgyártásra szerintem. Mindegy mondjuk, részemről a 4K is tök fölösleges egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#10) Balika911 válasza Ragnar_ (#9) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Igaz, megnéztem megint a hírben is. Hülye voltam az előbb, ezt elnéztem.

[ Szerkesztve ]

(#11) -Skylake- válasza Dr. Bubó (#2) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Igen, ez a harom mindenkepp kurva (!) fontos egy egyertelmuen nem jatekra szant monitornal. El se tudom kepzelni milyen szanalmas lehet egy cad/cam sw , esetleg valami IDE 15ms-nel magasabb input laggal. Snyc nelkul meg...pfejjj, az mar tenyleg gaz.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#12) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

32"-re minek a 8K? Még a 4K is éppenhogycsak meglátszik.

(#13) LionW

LionW
(kvázi-tag)

Ezt játékok alatt egy közepes méretű eth minier farm talán már meghajtaná. ;]

(#14) GodGamer5 válasza atus72 (#3) üzenetére

GodGamer5
(senior tag)

Tudok olyan irodáról ahol még elvétve 4:3-as monitor van 2018-ban.... :D

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#15) Foglalt név

Foglalt név
(őstag)

Ez már a robot munkásoknak készül? Mert ember nem született még olyan szemmel, aminél ennek bármi értelme lenne. A sok fogyatékos a 4k-t is 200%-on nézi...

[ Szerkesztve ]

(#16) Balika911 válasza Foglalt név (#15) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Meg a sok nem fogyatékos is éppúgy nézi 200%-on a 4K-t. :U

[ Szerkesztve ]

(#17) snecy20

snecy20
(PH! addikt)

De szépen fognak kinézni rajta a FullHD-re optimalizált alkalmazások. :C :C

(#18) Duracellm... válasza GodGamer5 (#14) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Én meg olyan országos szinten használt alkalmazást, ami 100%-os skálázás felett elérhetetlenek a gombok.. 2018-ban.

Amúgy teljesen jók a "centi*centi pixel méretű" 4:3 5:4 monitorok táblázat olvasáshoz, második monitornak. :P

[ Szerkesztve ]

Döglött róka bőre 1x, 2x, 3x..

(#19) snecy20 válasza Duracellm... (#18) üzenetére

snecy20
(PH! addikt)

Irodába lehető legjobbak a 4:3 , 5:4 arányú monitorok. :)

(#20) ripla

ripla
(őstag)

Mire kaphatóak lesznek, már a 16k-s prototípusokat fogják mutogatni az expókon. Úgy leszek ezekkel is, mint a 3D-s mozikkal, egyetlen 3D-s filmet sem láttam még, de már mindegy is, mert rég elsüllyedt az egész. :D

Blackberry Z10 White, 100-1, 10.3.2.2474

(#21) Ragnar_ válasza Balika911 (#10) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Nem gond, én is benéztem :DDD

(#22) Foglalt név válasza Balika911 (#16) üzenetére

Foglalt név
(őstag)

Látom te is szereted az oximoronokat :DDD

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.