Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz Egon #27 üzenetére

    Nekem is voltak sztorijaim...IC7 volt ami még ma is megy egy haverom gépében. Aztán amikor jött a c2d őrület megnéztem a PH tesztet (965) és azt mondtam hogy ez nem is rossz, folytatásnak kíváló, monitorozási funkciók pedig eléggé meggyőztek. Aztán az volt a vicces ahogy ezzel az AB) proval győzött meg Abit bácsi hogy hagyjam a francba má a PATA vinyókat meg a floppyt. Ti ezek annyira szar helyen vannak a lapon hogy csak na. Viszont van 9 SATA port amik közül 5 már ment egyszerre, ez nagy segítség volt nekem abban a pillanatban. Aztán a másik jó húzás a 2 ethernet volt, ami viszont kellett volna az a soros port...most amikor keresem a p35öt már tudom hogy giga lapom lesz mert a bios ugyanaz, van soros port a 2 ethernet viszont nincs, de van helyette már egy ideje vinyó (mert a dvdkről már leálltam, a laptopomat pedig így már nem kell hazavinnem a másolgatáshoz. Így alakult...talán ha az ip35 25ezer alatt lenne még meggondolnám, de kivárom mi lesz ennek az egésznek a vége. Bár nem hiszem hogy már akárcsak a jövő hónapban is látnék Abit VGAkat.

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Új hozzászólás Aktív témák