Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Vesa #46 üzenetére

    "Ráadásul igazán nagy rajongótábora inkább a polgári szimeknek van." -ezt nem értem.
    Busdriver, vagy kecskeszimulátorra gondolsz? :DDD

  • rudi

    nagyúr

    válasz Vesa #46 üzenetére

    Isten tartsa meg nem jó szokásodat, hogy utánajárás nélkül, látatlanba kritizálod a dolgokat...

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • tilus

    tag

    válasz Vesa #46 üzenetére

    Köszi a kritikát!
    Viszont Te sem gondolhatod komolyan, hogy nem lehet lekapcsolni a lámpát? :(
    Odáig mentek, hogy az összes ablakot besötétitették, és totál sötét van játékidőben...a fény a fényképek kedvéért volt..de sötét foltokból gyenge képes riport lett volna ;)

    Azt is gondold át hogy az VR kapujában pont felesleges fülkéket építeni...ott annyira be vagy zárva amennyire csak szeretnéd. Jelenlegi DK2 amoled kijelzője konkrétan annyira sötét a sötét jeleneteknél...hogy életemben nem voltam még olyan sötétben...elsőre komolyan rémisztő magány és sötétség van benne, egy zárt fülessel TELJESEN el vagy zárva a külvilágtól, pár perc múlva eszedbe se jut valójában hol vagy.

    Ráadásul a szimulátorok kiemelkedően jók VR platformnak. Jelenleg a VR messze legnagyobb hiányossága a megfelelő input, irányitó eszközök hiánya (First person játékok esetén). Az autós/repülős témához szinte tökéletes vezérlő eszközök vannak, amiket tapogatva nagyságredekkel jobb a presence

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Vesa #52 üzenetére

    Más fórumokon (itt nem tudom van-e Oculus felhasználók topikja) is írták, hogy egyrészt egyénfüggő a dolog.
    Van aki nem bírja és nem is veszi meg, erre elég kb 5 perc hogy eldöntse. Utána pedig ha bírod 5-10 netán 15 percig, akkor ha többet használod, mert ne adj Isten megveszed a véglegest, akkor úgymond hozzászokik az ember és akár másfél órás játszadozás sem zavaró. Nyilván FPS-nél még nem játszik az OR, de szimnél valljuk be őszintén elég húzós másfél órán át játszani, ha pl normálisan konfigurált kormányod van és nem zéró FFB-vel játszol. Szerintem jó kezdeményezés amit a szimesek csinálnak, hogy x forintért mehet fél-egy órát. Ha tetszik akkor később megveszed, ha nem akkor nem kellett egy zsák pénzt kiadnod a fejlesztői példányra és nem 400 dodót buktál, hanem pl 5000Ft-ot. Van aki ennyit is sajnál érte, de nem hozzáértőként saccra 2 milla egy ilyen mozgó cockpit (házi barkácsban sem 100 000Ft-ból áll meg), kormány moddolva load celles fékpedállal sacc 150K, PC ami elbír 3 monitorral vagy az OR-el monitorostul OR-estül tegyük fel 1 millió HUF. Tehát 1 cockpit (nem hozzáértőként, de sejtem nem állok távol tőle) 3-3,5 millió forint, de legyen 2millió / cockpit (rep szimesnél 3 projektor, 3 vászon, erős pc, speckó kezelőszervek, dashboard, buttonboxok, vezérlők... na ja ez sem olcsóság).
    Ha hozzám valaki bejönne, hogy menne egy kört a cockpitben elsőre nem biztos, hogy megkockáztatnám 10K-ért sem hogy odaengedjem... kormány csapágyazás + erősített ház 25K-ba kerül.. szóval az éremnek is két oldala van és a fagyi is visszanyalhat alapon szerintem nincsenek elszállva a fiúk az árakkal. :N

Új hozzászólás Aktív témák