Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz alien19 #389 üzenetére

    1. Nem vagyok nagy gamer telefonon, de ez volt az egyik legelső dolog, amit teszteltem rajta, ha már tényleg tisztában akarok lenni azzal, hogy mit tud. Őszintén megmondom neked, hogy nem találtam olyan játékot, ami gondot jelentene neki, sem akadás, sem pedig fagyás terén. Persze én sem a Tetris -re gondolok, hanem bika játékokra. Kb. 2 nap elég is hozzá, hogy ez a része számomra kimerüljön, viszont ebből a szempontból 5*.

    2. Rendszeres használattal nekem nem voltak akadások, sem a menüben, sem megnyitáskor, sem lapozgatáskor, sem szerkesztéskor. Illetve várakozási idő, majdan ebből fakadó problémák sem alkalmazások megnyitásakor.

    3. Nos a sérülékenység. Ezt a részét szerintem azért bövebben körbe kell járni az egyszerű válasz helyett. Durván 20 éve használok telefont, nekem eddig 1 -et sikerült bezúznom, mindegyik szuper vagy csak kissé kopott állapotban végezte be. Régen mondjuk nem volt ennyi hiper szuper tok, nem is használta mindenki és valahogy strapabíróbbak is voltak. De hogy visszatérjünk, a hátsó borítás gorilla 3 -at kapott. Ezt szerintem minden a témában szakavatott, esetleg "féllaikus" :D tudja, hogy majdnem tök mindegy gorilla vagy csimpánz vigyáz -e a készülék egyes pontjaira, mert a marketingje jobb, mint a tartóssága. Egyébként jelenleg ez most az egyik elterjedt, legstrapabíróbb felület egyike. Mondjuk zafír üveget ebben a kategóriában ritkán találsz. Tehát GG 3 van az előlapon és a hátlapon is, amit érdemes egy-egy fóliával ellátni, mert bármennyire is igyekeznek meggyőzni, hogy ő az ász, mégis keletkezhetnek rajta meglepetések. Vagy tokkal ellátod és nincs gond a hátlappal. Oldalsó fém részére, keretre nekem egyenlőre semmi rossz tapasztalatom nincs. Nálam mondjuk nincs sérülés egy részén sem, nem is nagyon hiszem hogy lesz. Szerintem ha a fém keret kap egy ütést, akkor elég csúnyán nézhet ki utána, de ez mindegyik ilyen anyagfelhasználású telefonra igaz, ezért adnak rá tokot, úgy nem hinném gond lenne vele. Mint már említett GG popsi miatt mindenképp érdemes is használni.

    4. Ahogy itt pár sorral feljebb írták, pöpec, kb. azonnal feláll minden, pontosan. Az mondjuk egy más kérdés, hogy maga a szoftver amit navinál használsz mennyire oké, mert szerintem 100% pontosságú nincs. Viszont én ezért tartom jónak a google szoftverét, mert érkezéskor behozza a célpont, épület képét, ami elég hasznos dolog.

    Evil Snowman:
    Mennyire illeszkedik a telefonhoz? Jól fogja?

Új hozzászólás Aktív témák