Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • andorpapa

    őstag

    Emberek!

    Megint olyasmiről vitatkoztok, aminél nem lehet érvekkel meggyőzni a másikat: design. Basszus, miért nem az áráról, a technikai újításokról, a használhatóságról, az ötletekről beszéltek, miért kell mindenképpen azt megmondani, hogy az Antec vagy a Chieftec a nyerő?

    Nekem például tetszik az új CX széria, jelenleg pedig egy DX-em van, mivel még mindig tetszik a Chieftec stílus, és azt sem tudom elfelejteni, hogy párezerrel olcsóbban jutok hozzá, mint az Antec/Casetek házikókhoz. A Tt Xasert nem is említem. Érzésem szerint a CX sorozat amolyan hiánypótló, hiszen régóta nincs semmi forradalmian új cucca a cégnek, de szerintem ez így kevés lesz. Ha megnézzük, hogy az Antec és a Cooler Master miket mutat fel mostanában, akkor ahhoz képest a Chieftec el van havazva. Például egy égető probléma: hol a 120 mm support?

    Persze tény, hogy a lassan nyugdíjas alapok még mindig kiválóak, a minőség nem vész el, de már bőven beérték őket a többiek is, kicsit nagyobbat kellene dobbantani a továbblépéshez.

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Aktív témák