Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    válasz Rover623 #47 üzenetére

    Hááátt...mifelénk én senkit sem beszéltem le a DDR2-ről,mégsem veszi senki.De ahogy írtam,Én szerintem halva született.És nekem nem muszály,hogy mindig igazam legyen;).És ahogy néztem,a te memód(Kingston HyperX KHX5400) van az első helyen.Na de!!Nekem az 1GB Infineon DDR ramom 17K-ba került.De gondolom a Kingston azért kicsivel több volt.De persze gyorsabb is annyivalAmire mutatni akarok,hogy meg e éri mindenkinek ez a nagy pluszköltség márkás DDR2 ramra,ha sokkal olcsóbban vesz egy nem sokkal lassabb sima DDR ramot.Bár nem tudom,hogy mezei 533-as DDR2-es modulok hogy mennek,de gondolom jóval roszabban,mint a Kingston.Mert nálam most 5400Mb/s az olvasás alap 400Mhz-es DDR rammal.A táblázat szerint (Everest) egy DDR2/533-as konfigot verek ~200MB-al és ~300-400MB-al vagyok lemaradva egy 3.6/duálDDR2-es rendszertől.Bár ezek nem tom mennyire hitelesek.Szal azért DDR ramból,D43-as ramokból pl.,is ki lehet hozni 500Mhz-et és azon már azok is szépen zenélnek egy 3.2-es Prescott társaságában.:)

    És hogy ne csak off:).Szóval számora összegzésként azért jönnek be ezek a hibrid lapok,mert egyenlőre jobban bízok a S478/DDR párosban,mint a LGA775/DDR2 párocskába.Mindegyikből a legjobbat kell venni(gyors proci,DDR2-es alaplap,márkás DDR2-es ram),hogy ténylegesen felül tudjon kerekedni a régi rendszereken.De majd egyszer,a távoli jövőben egy messzi-messzi galaxisban...majd egyszer én is váltani fogok.Hogy mire?Még nem tudni..

    ..szerencsére mindig sikerül rövidre fogni magam..:DDD

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák