Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz killahdrums #4 üzenetére

    ''Imádják ezt a kazán meg forrófejű meg a lófa*%' tudja miket írni...''

    én kérek elnézést, de évekig volt szvsz nemcsak nekem a fejemhez vágva, hogy ''lesarkazódik'', ''megfő'', ''elfüstöl''. akkor nekem is sz@rul esett, hogy az a procit, amelyik igaz, h lesarkazható ilyen szinten küldik a béka alsó fele alá. az elfüstöltetéséhez viszont már művészet kell. 130W-os TDP sok. főleg annak a fényében, hogy az E0-ás steppingű A64-el AMD-ék a hőtermelést C'n'Q nélkül is 20-25%-al csökkentik.

    hogy miért szólok ilyen topichoz hozzá? mert úgy érzem, hogy az érem másik felét is meg kell mutatni. akik ismernek, tudják, hogy nemcsak pro, hanem pro/kontra szoktam nyilatkozni a cuccokról. legyenek akár azon gyártók termékei, amiket én választok, ha HW vásárlásról van szó (AMD, nVidia, Logitech, stb), akár más gyártóké. nem szoktam csak egy oldalát megvizsgálni az adott cuccnak, és ennek hangot is adok.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Új hozzászólás Aktív témák