Hirdetés

Aktív témák

  • Yoshida

    aktív tag

    Hali. Vettem egy K7S5A-t. :)
    700-as duron, hyundai ram.
    Az a gondom, hogy a hangkártya driverjét nem tudja felrakni a telepítő progi. Ahol a vga, AUDIO, devices, applications van, ott még felrakja a fő drivert, vagy mit, ezt el lehet távolítani a programok listából. De utána a rendes SIS hétezer akárhány nevű drivert nem bírja felrakni. Azt írja ki, hogy Fail to copy SNDSYS.INF -SetupAudio(VxD)-
    Ennyi. Ha én akaraom felrakni, manuálisan, kiválasztani a kártya driverjét (sis/sis630 vagy ilyesmi, és ott a win98se könyvtár), akkor nagy nehezen sikerül, és azt is írja ki, hogy működik a kártya, de hang nem jön ki belőle. Ezt már csinálta egy régebbi kártyám is win98-ban a WDM-es driverjével. És ez a sis chipes driver is WDM-es. Mi lehet a bibi? Arra gondolok, hogy a win98se könyvtárat win98se-re kéne feltenni, de nekem most a sima win98 van fent, és ilyen könyvtár nincs természetesen. A 95 ös driverrel most megy a hang, de ez csak valami sb16 emuláció, teljesen lerontja a rendszer teljesítményét, egy mpeg1-et nem bír akadás nélkül lejátszani, de a divxes avival is ugyanúgy akad, irq-s hiba szerű. Persze, ha kikapcsolom a hangot a biosba akkor minden tök gyors, semmi akadás. Most töltöm az új drivert az ecs.com.tw-ről. Meg holnap felrakom a 98SE-t, és remélem rendbejön a hang. Ja és a haverom áthozza az Innovision GF2 MX400-át, amivel neki 2000-et mért a 3dmark2k, 850 durcival (nem 1G mint korábban írtam), K7S5a-val, megnézzük nálam mit mér. (más alaplappal neki 5-6e el megy)

Aktív témák