Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MegalodonS

    őstag

    válasz parandroid #117 üzenetére

    Elfogadom Te igy latod.

    En meg ugy hogy mindig lessz olyan akinek nem szamit a penz csak egy eros konfigot akar es mindegy x vagy y gyartotta csak hasznalhato legyen,arra amire akarja pl game.
    Tudod amig sajnos otthon sporolni kell egy videokarira az embereknek addig messze vagyunk egy ali vasarlasatol.En akkor is fogok venni eggyet az biztos.
    Tudom hogy most jon ez meg az de nekem tetszik enny meg tudod amikor haza megyek akkor a repulon vinni az aszatali gepemet sajnos nem lehet a notit meg igen.
    Szerintem egy kicsit az ara az ami negativ iranyba tolja el a dolgokat,sajnos megkerik az arat ez teny es valo.
    A lan-ra sem visz mindenki ali-t de azert elofordul,a rendszergazdaknal is volt pl.Hidd el lattam super konfigokat amiket nem nagyon latsz mashol kb tobb mint 1000 gepet nezegettem vegig.Volt kinalat rendesen mindenbol.

    A valasztas mindig embere valogatja,ha valakinek megeri akkor vegye meg ha nem akkor meg nem.

    A Dell a piacot koveti es szerintem hamarosan ilyen gepek lesznek majd asztali es noti kevereke.Persze ettol lesznek meg notik de inkabb ez lessz az elterjedtebb.

Új hozzászólás Aktív témák