Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    válasz Duree #48 üzenetére

    Én nem a bootolásról beszélek. Engem a bootolás pont nem izgat hogy 10 mp vagy 120. Nem bootidőméregetésre, meg ki-be kapcsolgatásra használom a gépeket... Bootolás után legyen gyors a gép, mikor már használom is...
    Naponta 10-20 gép megy át a kezem alatt, és sokkal sokkal lasabb egy hdd-s gép, és nem csak bootolásról beszélek, hanem utána mikor egyszerre több dolog fut a gépen, noti hdd-vel halál lassú egy ssd-hez képest. De lehet hogy csak én vagyok türelmetlen... (Ja, nem)
    Saját gépembe csak 3 hónapja szereltem SSD-t, eddig elvoltam HDD-vel, mivel 2 WD Black volt RAID 0-ban, és az egy SATA2-es DDR 2-es gépben tökéletes volt. De még így is érezhető a gyorsulás hogy ki se használom (egyelőre) az SSD sebességét a 300MBPS max sebesség miatt... Szóval még így is érezhető a különbség,
    WD BLACK Raid0 (sata2) vs Crucial 512 SSD (sata2) Egyértelműen gyorsabb az SSD.
    (Az SSD-t igazából nem is ebbe a gépbe vettem - mielőtt beszólnál hogy minek..., csak várok májusig az új Ryzenek-re, majd abba lesz az M2 SSD-k mellé)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák