Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BandiHUN #4927 üzenetére

    Szerk.lejárt,de még annyi,hogy szép és jó a Lava,DE aki kihasználja,a ráköltést szintén nem kerüli meg,mert több íz,több patron,VISZONT kis kézügyességgel,minimális igényalábbadással(hogy ugye cserélni kell a kissebb-nagyobb ellenállású patront,ízcseréhez ugye Lavával is) simán ki lehet ezt a cuccot váltani,az emberek 95%-a simán beáll 1 hónap alatt,aztán vagy Lavázik,mert megszokta,vagy eladja...DE rövid ideig van csak a hűdetekergetemafeszt időszak,éppúgy,mint az elején,amikor az ember a kedvenc "ízét" keresi,és arra költ egy csomót.
    De aztán ezek elmúlnak,és igazából a Lava tizenezres ára felesleges.Arról nem is beszélve,hogy aki vapel komolyan,az ígyis vagy sokat költ patronra,mert nem tekeri,vagy amúgyis vesz felújító cuccokat,és megtanulja,mit-hogy.Főleghogy a felújító anyag elég olcsó...én fél év óta még mindig az első körben vett 2-2M 1-es és 2-es szálat nyúzom,a 2-2m 0.15 és 0.2-es huzal fele szintén megvan,pedig már annyit tekergettem..és ez összesen kijön 2500-ból,ha nem "jó helyen" veszi az ember akkor is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • nguru

    tag

    válasz BandiHUN #4927 üzenetére

    Egyrészt a nikotin oxidációjától, másrészt a kanthalon lerakódott anyag is szerepet játszik ebben, ami visszaoldódik. egyébként ez nem csak a helixnél, hanem a legtöbb ilyen rendszerű (üvegszálas) patronnál mindennapos.

    Láva: Nem mókolok, csak gyári patronok vannak, viszont egy lötyinek más az íze egy szabályozatlan Ego-n, max 3.8-on, vagy egy lávatyúkon mondjuk 4.4-en. Teljesen más. Egy alapon íztelen (no nem Laca féle...) levesből olyan dolgokat hoz ki, hogy el se hiszed. A dct-nél felmentem 4.8-ra, a Füstiben a 424-es simán elbújhat.... :Y

Aktív témák