Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLucZ

    addikt

    Crysis 2-ben amikor ilyen nagyobb nyílt terekre néztek, akkor nektek is beesik az fps? Menne szépen 60-70 fpssel ha a vga-n mulna de akkor beesik 38-40re is és ez már olyan laggolos élményt nyujt mintha akadna nem tom miért, szar a motor, cryengine 2 ben 30 fps már király volt mert olyan jo volt a motor, nagyon folyamatos, de ez kb a codra hajaz ha nincs meg a 60 fps akkor picit akadozos élményt nyujt, a legjobban az idegesit hogy hiába rakom 4,25 Ghzre a procit, ugyanolyan mint ha alaporajelen számolná a fizikát, ugyanugy limitál, semmit nem számit, ezért lett volna jo a dx11 mód az hatékonyabban kihasználta volna a több magos rendszereket, de dx9 játékokkal mindig szopok mostanság a procim miatt :S belső tereken oké nálam is 80-90 fps, de nyilt tereken mint pl kikötő főleg sok emberrel akkor beesik az fps rendesen

    i7 tulajoknál is igy van? vagy nálatok nem esik be nagyon? nekem a 35-45 fps iszonyat laggolosnak tünik ebben a játékban, várom már azt a peccset mint a messiást hogy valamit műveljen már a játékkal, mert ez igy néha élvezhetetlen játékmenetet produkál, ha az 580on mulna akkor végig meglenne a 60 fps de igy ....

    hiába buheráltam azzal a kis külső progival ami most kezd elterjedni, szinte semmi változás csak még jobban ront a teljesitményen igy inkább nem is használom, hanem az alapsémák közül az 1920x1200 hardcore vsync offot használom, de hát nagyon zabálja a procit ez a játék is, de nem értem amugy mert kezeli a 4 szálat de vmiért még sem elég az fps proci részről, de még ha javulna 4,25 Ghzen akkor nem szolnék egy szot se, de ugyanugy szar, memoria limitálna ennyire?! ddr2-1066
    :R

Új hozzászólás Aktív témák