Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Destiny 2: The Final Shape teszt

    gp Finiséhez ért a fény és a sötétség egy évtizede indult harca, befutott a Bungie híres játékának a fináléja, amiben pontot tehetünk egy régóta húzódó fontos konfliktus végére.

  • OnePlus Pad 2 helyett OnePlus Pad Pro

    ma Állítólag a OnePlus idei táblagépe nem a második generáció lesz, hanem az első modell Pro változata.

  • Hibajavítások ASUS routerekhez

    ph Három kritikus sérülékenységet javítanak a most kiadott firmware-ek, érdemes telepíteni őket, ha érintettek vagyunk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    válasz Synthwave #7 üzenetére

    Azért a panel frissítésének a kezelését is meg kell nézni, mielőtt letesszük a nagy-esküt mellette, és itt a "komolyabb gaming-re" gondolok. Mert ugyan azt a problémát vélem felfedezni itt a nagy méretű Oled "gamingmonitoroknál" mint a korai nagysebeségű IPS monitoroknál láttam. Pl.: egy hevesebb gesztus közben eltűnik a komplett kézfej az újjakkal együtt, majd a mozdulat végén meg újra megjelenik a képen.

    Szerintem még bőven gyerekcipőben jár ez a technológia, mert a TV-s szinten kiváló, tartalomfogyasztást megcélzó meghajtókat használnak. Legalább egy alkalmas FPGA-t tegyenek bele, ami képes lefrissíteni minden egyes pixelt, minden egyes frame-nél.

  • #16939776

    törölt tag

    válasz XoZ #10 üzenetére

    A linkelt tesztben a 60Hz-hez tartozó ufós kép, a csészealj teljesen elhalványodott lába hasonlít erre, akkor az is interpolált kép lenne?
    alt="" title=""
    Mert nekem úgy tűnik mintha egyszerre 3 gyenge, kontraszttalan képet rajzolna ki, egy helyett, arányítva a 120Hz-es képen látottakhoz.

    #10 XoZ & #15Komplikato

    Teljesen tisztában vagyok vele, hogy ez nem az OLED miatt ilyen direktben, annak túlmutat a reakció ideje mindenen, ezért is írtam végig a meghajtásának a problémájáról. Valószínűsítem pont az OLED teljes után húzás nélkülisége miatt, a lehetséges képvillogást próbálták jótékonyan elfedni az elektronikával, a hozzá adott blur-al.

    [ Szerkesztve ]

  • #16939776

    törölt tag

    válasz Synthwave #9 üzenetére

    Szerintem ez egy nagyon jól kitalált cucc, mert mivel hordozhatónak szánják, az áramfölvételét és így a max. fényerejét is el lehet fogadni limitáltnak. Ha ezt az élményt asztali monitor formában szeretnék eladni, akkor a vásárlók követelhetnék a végtelen fényerőt, és a HDR-t a specifikációba, ami az apró méret miatt kb.: megölné a panelt egy hét alatt. De nyugtasson meg, hogy 25"-ban is ugyan így járna desktop monitorként, csak több idő kellene hozzá.

    Abból a kevés értékelhető video-tesztből ami rendelkezésre áll:
    Nincs, vagy minimális az után-húzása. A legrosszabb pillanatokat elkapva is csak a 2. frame van kint az ernyőn, ami k. jó. Cserébe ​ugyan ettől, összhatásában idegesnek hat a kép, egy teljesen átlag gépre rádugva, valószínű fárasztóbbnak fogod találni, egy másik, gyengébb képességű monitorhoz képest, amin a 0-nál erőssebben jelen van a blur-ing a pixeleken.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák