Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Tsebacsi #10 üzenetére

    Akkor félreértettél, mert egyébként én pont, hogy a fejlődés mellett állok, és azt nem szeretem, amikor visszatartják a technológiát, és az új generációs gépek meg kevesebb hasznos funkciót tudnak, mint az elődjük.
    Pl. szerintem az elég nagy visszalépés, hogy egyre jobban vékonyítják a notebookokat, meg megbúgosítják, cserébe a teljesítmény a béka farpofája alatt van, a throttlingolásról nem is beszélve.

    Ha megnézzük a gépkínálatot, inkább dizájngépeket árulnak innováció helyett.
    Egy sokadik kijelző nem innováció, ha annyira frankó lenne az ilyesmi, már 10 éve meglépték volna. De majd meglátjuk, hol lesz ez a projekt pár év múlva.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Akula

    őstag

    válasz Tsebacsi #10 üzenetére

    Ha a funkció azt kívánja, akkor igen.
    Nekem az a problémám az ilyen jellegű fejlesztéssel, hogy 1. környezetszennyező és drága, kivéve, ha egy harmadik világbeli helyen rabszolgákkal szereltetik, ott meg ugye még nem számít, hogy mit áldoznak fel érte, 2. ki volt megkérdezve erről, hogy ez bizony kell? mert én nem találkoztam semmiféle fogyasztói igényfelméréssel.
    Ez így nagyon általános, be is dobom az off topic-ot rá, de sejtem, hogy volt egy már kialakult technológia és a marketingesek (már megint) terméket fejlesztettek kútfőből. Ez nem termékfejlesztés, ez nálam a tüzijáték, smink és vattacukor kategória. A fejlesztést kezdhetnék mondjuk az innovatív szén alapú áramkörökkel. Nem állnék a fejlődés útjába, az biztos :R
    Ez így nem a fújolás divathulláma, de valahogy olyan "nesztek nektek RGBLED upgrade" érzésem van.
    Peace testvér, nem személyeskedtem, hanem ahogy mondtam általánosságban írom.

    (#9) Apollyon: +1

    "Akula Sub, ready for the deep!"

Új hozzászólás Aktív témák