Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pug

    veterán

    válasz Cifu #41 üzenetére

    Ott az 300 és 400+ szerintem jó magyar ezresre vonatkozott... ;)

    Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Cifu #41 üzenetére

    Amúgy azért ez az ellentmondás, mert:
    nem tudni milyen új konzolok jönnek, és igen, nem biztos, hogy nem az Xbox Scorpio lesz nyerő hosszú távon.

    Arról nem beszélve, hogy ebben a hónapban veszek majd egy Wii U-t a Nintendo exek miatt, szóval igen, még magam sem tudom mit akarok, vagy fogok csinálni PC-n.

    Meglátjuk. Az sem mindegy számomra, hogy a Microsoft mennyire jól adja majd ki a Forza Horizon 3-at PC-re, meg ilyen "apróságok."

    Amúgy meg mi a gond ezzel?!
    "az AMD egy 200$-os árrégióban érkező kártyát promózik azzal, hogy márpedig a VR-hez ez fog jó lenni."
    Mert az Nvidia a GTX 970-el nem tette meg ugyanezt mi? :)

    Kezdetben, bizonyos címekhez és indie gyöngyszemekhez simán elég lehet ez a 200$-os vas is, plusz az olyan alapfunkciók kihasználására, minthogy VR-ben virtuális szobában, hatalmas vászon előtt FIFA-zhatsz, stb. is szintén bőven elég lehet. Új AAA címekhez, kevés lehet, bár egy két csúszka lentebb tolásával még elég is lehet.

    Egyszerűen az van, ami: Ennél az RX 480-nál nincs jelenleg jobb alternatíva az igazi belépőre VR-ba. Értem én, hogy érkezik majd az nVidia válasza is, de most az van, hogy tetszik ez a kártya, és majd a többit meglátjuk.

    Viszont csúcs atom PC-t lehet nem építenék, ellenben egy csúcs konzol sokkal vonzóbb is lehetne számomra - bizonyos okok miatt. (a konzol exek pl kihasználják általában az az erőt amivel a gép rendelkezik, egy HC gamer PC meg max arra jó, hogy a gyakori optimalizálatlanságon segítsen.)

    De még képlékeny az egész, viszont az NX és a Wii U tuti nyerő eddig nálam.

    Megj.: nem célom itt PC vs konzol vitát indítani, mind a kettőnek megvan a maga előnye, erőssége, meglátjuk majd, ki mit mutat fel, és akkor döntök. :)

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák