- Milyen videókártyát?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Vélemény: nem úgy tűnik, de Lip-Bu Tan most menti meg az Intelt
- Melyik tápegységet vegyem?
- Bluetooth hangszórók
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Milyen processzort vegyek?
- Kompakt vízhűtés
- Apple asztali gépek
Új hozzászólás Aktív témák
-
eziskamu
addikt
Ugye van 3 fázis, ami egymástól független
Vannak spéci motorok (pl kukoricadrálónknak is volt), amik igénylik mind a hármat, de általában a háztartásban elég egy is.
Bármely 2 fázis között fellépő feszültség asszem 380 Volt, egy fázis és egy föld között meg 230V. A lényeg hogy (hullám)fázis (mert váltóáramról van szó) (és emiatt feszültség) különbség van a 3 fázis között és még véletlenül sincsennek összekötve mert az rövidzárlat, épp a 380 V-s feszkülönbség miatt.
Hozzánk bejön mind a három és a lakásunkban asszem legalább 2 külön fázist is használunk, és van egy külön garázs ahol van egy 3 fázisú cstlakozás épp a daráló és egyébb ilyen eszközök végett. -
eziskamu
addikt
Jaja, ha meg még van azon a hálózaton egy jó kis vargánya táp mindenféle szűrés nélkül, biztos elcseszi a kapcsolatot, vagy legalább is rendesen lerontja a sebességet. Amúgy annyira nem lenne ez rosz ötlet, csak túl körülményes. A wifihez meg még drót se kell (max ha spéci antennát szerelsz fel)
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen videókártyát?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- World of Tanks - MMO
- Macska topik
- Windows 11
- PlayStation 5
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad 40AF docking station (DisplayLink)
- Bomba ár! Dell Latitude E7250 - i5-5GEN I 8GB I 256SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 2xGold 6138 (20c/40t, 2.0/3.7GHz), 64GB RAM,4x1G, H730 1GB, áfás
- Honor Magic5 Lite 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali A320 B350 X370 B450 X470 A520 B550 X570 chipset alaplap felvásárlás személyes/csomagküldés
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest