Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz VaniliásRönk #2616 üzenetére

    Nem erre gondolt szvsz.

    Amire én (és szerintem ő is) akarok utalni, az az, hogy az Androidtól eltérő rendszereket nem úgy kell leírni, hogy furacsempésnemandroid rendszerek, hanem meg kell az adott rendszer működésével és logikájával ismerkedni, hogy aztán tudja az ember értékelni.

    Én mondjuk bele se merek gondolni, hogy mi lenne, ha mindenki az Androidot majmolná, és annak a különböző reinkarnációiból áll a piac.

    Szerencsére a piac még színes, tele fantasztikusabbnál fantasztikusabb ötletekkel.
    Elég csak az Ubuntu touch-ra, vagy a Sailfish-re, vagy a Firefoxra gondolni.

    Mindegyikbe van valami magával ragadó, ami miatt hogyha tehetném, mindegyiket használnám. :))

    Röviden leírva kb. ez az, amit "érteni", de főleg értékelni kéne, hogy még van változatosság, szemben mondjuk a PC-s piaccal, ahol a Windows mellett az Amiga OS, a BSD alig, a Linux meg az OS X meg csak éppen-éppen tud érvényesülni.

    Nem kell szeretni a BB-t, de ugyanakkor nem kell droidnak kezelni, hiába van benne dalvik. :D

    Na, mára leírtam a véleményem mindkét 'szélsőséges' táborról, a munkám itt befejeződött. :D

    [ Szerkesztve ]

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Új hozzászólás Aktív témák