Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smc

    addikt

    válasz Abu85 #14 üzenetére

    Emez?
    Na ez tényleg brutál. Ilyet mikor kapunk otthonra?

    5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

  • smc

    addikt

    válasz Pxs #56 üzenetére

    Ezt a kialakult témához, nem pont neked:
    Szomorú ha nem veszitek észre, nem a játékok butultak el, hanem ti lettetek öregebbek.
    Két cím: Need For Speed, Call of Duty.
    Egyik játék sem volt jobb régen, ezt csak beképzelitek. Az egyik egy arcade autóverseny volt, amit azóta telepumpáltak szteroiddal amitől szebb lett és "változatosabb". Én ugyanolyan jól szórakoztam a Payback-kel, mint az első Hot Pursuit-tel vagy a 3. résszel.
    A másik pedig egy cső FPS, ami régen sem volt tartalmasabb, vagy kidolgozottabb. lásd: Call of Duty 2 vs Modern Warfare 2.
    Régen pedig mindenki imádta ezeket a játékokat, amik azóta sem akarnak többek lenni ennél, de divat lett a fikázásuk.
    Miért várjátok el ezektől a játékoktól, hogy a kocsikat törhessük, vagy a környezet rombolható legyen?
    Nem tenne hozzá a verseny élményhez, vagy a sztorihoz, amit előre megírnak.
    És miért is változtatnának a bevált sémán? Millióan teszt nélkül rendelik elő a játékokat mint az agyhalott zombik, aztán meg sírnak, hogy nem azt kapták.. amit? Mit is? Ugyan azt kaptad. Miért mire számítottál? És miért számítottál másra?

    Ha meg másra vágysz, akkor tessék más játékot keresni. A moba pedig nem lenyomta az RTS-t, hanem megjelent mellette, és az RTS-sel szemben fent is maradt, mert erre vágynak az emberek. Bevallom őszintén én óriási RTS fan voltam 15 éve, de ma már vágyom ilyesmire, nincs kedvem 2-3-4-5 órát ülni egy map fölött. Az online játékok viszont nem nekem valók, inkább a split screen és hasonló megoldások, de ezekből sajnos kevés van PC-n.

    5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

  • smc

    addikt

    válasz b. #70 üzenetére

    Itt a demon van a hangsúly. Minden évben jönnek ki szebbnél szebb bemutatók, amik aztán valahogy nem jelennek meg a játékokban, mert ott millió más dologgal is foglalkoznia kell a hardvernek, ami mellé már nem fér el.

    5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Új hozzászólás Aktív témák