Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UnSkilleD

    senior tag

    válasz alevan #13 üzenetére

    vannak azért olyan free to play játékok amik tényleg azok és nem álcázott pay to win, persze ez elég ritka mivel minél több pénzt akarnak lehúzni az emberekről

    "Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

  • ripla

    őstag

    válasz alevan #13 üzenetére

    a lehető legrosszabb példát hoztad fel a world of warcraft-tal, tudom mert anno ugyanígy gondoltam mint te.
    annak a játéknak pont az a baja, hogy egy 10-12 éves motor próbálja meg futtatni a legújabb csilli-villi effekteket és ha nincs jó géped (közép-felső kategória) akkor kár is erőltetned mert akadni fog, lassan tölt és élvezhetetlen lesz. nekem a régi gépemmel (core2duo 2.8 ghz, 4 g ram, ati 4850) ugyanilyen problémákat produkált, 0.5-1 perc közötti töltések belogolás után, akadások egyik helyről a másikra érkezések után, nagyobb boss fight-oknál, vagy csak városokban nagyobb mennyiségű játékossal konkrétan 1-2 percig csak állt a játék és csak töltött, töltött és töltött, mert képtelen volt összeszinkronizálni annyi információt másodpercek alatt. nekem is 20-30 fps között mozgott és tökéletesen meg voltam vele elégedve.....amíg nem láttam havernál hogy milyen a játék stabil 60 fps-el.
    idővel nekem is meglett az új gépem (i5 3570k 3.4 ghz, 8g ram, ati 6950), beállítottam a vsync-et mert utálom ha gyors kameramozgásoknál szétcsúszik a kép, beállítottam a 60 fps-t és láss csodát sokkal folyamatosabb és főleg gyorsabb lett a játék. egyszerűen látszik rajta hogy sokkal simább, finomabb és gyorsabb a képfrissítés és a játék sebessége. viszont még ezzel a konfiggal is nagyobb boss fightoknál és nagy mennyiségű tömegjeleneteknél még így is 10-15 másodpercre megáll az egész játék, mert gyakorlatilag a 10-12 évvel ezelőtti kód egyszerűen elavult.
    ajánlom figyelmedbe, hogy nézd meg a játékot egy erősebb gépen, ég és föld a különbség.

Új hozzászólás Aktív témák