Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz tibaimp #10 üzenetére

    Xonar DX -em volt. de aladtam... Azzal még épphogy (szvsz) csak egy fokkal volt jobb a hang. Viszont baromi xar a driver-e. Gyári xonar driverekkel nem is szabad ezeket használni!!! Csakis az UniXonar-al. Nah az már kihozott valamit a hangkariból. A gyári nagyon "kezdetleges", semmit tudó, gyenge teljesítményű, mintha visszafogná a hangkari képességeit. Viszont voltak hibái... 24Bit 192kHz-en nem nagyon akart "muzsikálni". Csak újraindítgatások után. De így is be -beakadt a hang. Berágtam rá, kivettem, eladtam. Majdnem ilyen jól szól az alaplapi is. (ga990fxa-ud3, szigorúan tiltva driver frissítés, és csakis a ~2 évvel ezelőtti 6392-es driverrel használva, amiben még nincs Dolby szirsz*r, de viszont tartalmaz EQ-t. Amivel szinte felhúzható annyira a teljesítmény, mint amit a xonar alapból tudott. Zenére is király. Szigorúan foobar-al, 5.1 channel mixerrel, Lekeveri úgy a sztereó zenét, hogy leesik a fejedről a füles. Egy ~120Mb-os flac, pl Hotel California olyat szól,
    mintha ott ülnél a zenekar közt a színpadon. :Y Jó is ez. Virtual fülesekkel nem hallottam még így szólni. Valamiért én hallom benne a "doboz" hangot. Sose lesz tér. Hiába kicsi hangszórók, kicsi távolság, irány. Akkor is adja, és b*romira kivehető a hangok iránya. Mondhat bárki, bármit. Akkor is a real 5.1 az igazi. Virtual cucc nekem nem kell. Pénzt se adok ki érte. Akkor már inkább csak sztereó, de minőségi. Ez így 15k-et megért. Valóban bontatlan volt. Gari nem volt rá, mert nyerte a hölgyemény. De többet nem adtam volna értre. Viszont "HA" behal, mi lesz az utódja? :( még nem nézegettem.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák