Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Catcan

    csendes tag

    Sziasztok!

    Páran írtátok,hogy mennyire rossz a win8...asztalin vagy nem érintős laptopon a modern ui tényleg elég érdekes, nekem sem volt róla pozitív véleményem, de T100-on tabként szerintem kifejezetten használható, ha így akarok netezni akkor használom a modern ui-s böngészőt (merthogy van metro meg desktop külön) ahol elég nagyok a gombok. Ez egyébként mindennel így van. Kb egy nap alatt hozzá lehet szokni... böngészési élményben pedig ég és föld a különbség a galaxy tabomhoz képest, meg szinte minden másban is. Nekem bejön, a galaxy ment anyának. Így most mindenki boldog :D

    Nekem egyébként a kidolgozás minősége teljesen megfelel, ami szoftveres hibája van az meg az én lustaságomnak köszönhető, mert nem frissítettem még a BIOS-t.
    A Note-féle ceruzát nem kezeli, nincs is hozzá, nem is ez az árkategória lenne ha kezelné. (Egyébként a Note1, 2 és a 10.1 ceruzája sem igazán kompatibilis egymással.)

    (Ezt is a T100-ról írtam, bill. nélkül de asztali módban és tény, hogy tömegközlekedve nem ment volna)

Új hozzászólás Aktív témák