Új hozzászólás Aktív témák
-
Dr. Akula
félisten
válasz
atti_2010 #61 üzenetére
Igény nyilvan van ra, ahogy a hagyomanyos konzumer notikra is. Sose lesz olyan jó mint egy business class, de olyan draga se (legalabbis ha nem "gémer", mert akkor igen). Itt meg nem a minőséget kell megfizetni, hanem az összezsúfolt teljesítményt. De mindennek ara van, ha egy asztali VGA-ra 2 slotos hűtés kell, mert csak az vezeti el a termelt hőt, akkor ugyanazt a teljesítményt egy DTR-ben se fogja karcsúbb hűtés elvinni. Ennek ellenére nyilvan igény az van ra, ahogy arany mobiltelefonra is.
-
Dr. Akula
félisten
válasz
atti_2010 #59 üzenetére
BKV-n mondjuk nem. De kocsi csomagtartóban tökmindegy. Ugyanakkor teljesítményben se mindegy, 2 mobil 7970 se ér fel egy asztali 7970-el. A vinyó mar nem szempont mint régen, úgyis SSD megy mindkettőbe, de a megfelelő hűtés a pc javara szól. Főleg ha még tuningolod is, ami ilyen "gémer" cuccoknal azért divat szokott lenni.
-
leviske
veterán
válasz
atti_2010 #19 üzenetére
Amíg lesznek dVGA-k és az AlienWare megengedheti magának a komolyabb hűtést, nem érdemes ilyen gépek kapcsán fullAMD konfigra számítani. Addig meg nyilván nem ül a fenekén az Intel és várja az elkerülhetetlent, legrosszabb esetben is beállnak a sorba az AMD és nV mögé.
(#17) Cyberpunk: De ennyire? Azt hittem, hogy a llano képes vinni a legtöbb játékot, akkor abban eleve a X86 rész volna a visszatartó erő?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
ph A frissített masinákban még több erő lakozik, csak győzzük megfizetni a vadiúj opciókat.
- Hardcore café
- MWC 2025: A kicsi és a kamerás - megjött a Xiaomi 15 és az Ultra
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Diablo II: Classic és Resurrected
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- World of Tanks - MMO
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Mini-ITX
- EA Sports WRC '23
- További aktív témák...
- X1 Carbon 9th 27% 14" FHD+ IPS i5-1135G7 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam
- HP 15s-eq1036nh - 15,6"FullHD IPS - Ryzen 5 4500U - 8GB - 512GB SSD - Win11 - MAGYAR
- ASUS VIVOBOOK X560UD-BQ009
- Precision 5560 15.6" FHD+ IPS i7-11800H T1200 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Latitude 5540 15.6" FHD IPS i5-1345U 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest