Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    válasz Monngoose #38 üzenetére

    Teljes mértékben egyet értek. :K Ez a Fekete Péntek kint azért jött létre, hogy a nagy áruházláncok kipucolják a még bent maradt régi készleteket, mielőtt feltöltik a karácsonyi újakat. Ilyenkorra már az összes nagy áruházlánc bőven nyereséges, szóval nagyjából mindegy, mit mennyiért ad. Nálunk ezt a jó szokást vették át a magyar boltok, igaz a mi fekete péntekünket simán átkeresztelhetnénk "halvány szürkére", vagy inkább "tört fehérre" . :D Én már az utóbbi két évben meg sem nézem az árakat, pedig ömlik a sz.r rám is minden honnan ilyenkor, TV-ből, netről, rádióból, stb. Én már csak mosolygok rajtuk. :D Ha valami kell, felugrok a Hardverapróra, vagy a Jófogásra, és megveszem ott jóval olcsóbban. Pl. most vettem egy még bőven garos Ryzen 1400-ast 25-ért, oszt feldughatják maguknak a Fekete Pénteküket éntőlem. :K

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • Akula

    őstag

    válasz Monngoose #38 üzenetére

    Hagyd, már mások is szóvá tették.
    Nekem tetszenek ezek az írások, látom, hogy aktuálisan mi van terítéken.
    Vásárolni? Majd az árukereső alapján... :)
    Amúgy, ha úgy érzed, hogy egy kereskedő megtéveszti a vevőket, simán írhatsz a fogyasztóvédelemnek. Utána járnak. Itt hiába teszed szóvá, nyilván a PH!-nak is élnie kell valamiből, reklámtevékenységből származik bevétel. Szerintem ez rendben van így. Nyugi :R :R

    "Akula Sub, ready for the deep!"

Új hozzászólás Aktív témák