Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monngoose

    aktív tag

    T. Prohardver!

    A PCX "akcióit" el kellene már felejteni végre - szimpla átverés az egész.

    Először azt gondoltam, csak arról van szó, hogy a PCX akciós árai magasabbak egyéb áruházak nem akciós árainál, de nem erről van szó: a PCX akciós árai megegyeznek a PCX akció előtti áraival! Egyszerűen választanak egy árucsoportot, ráteszik az "akciós" címkét, az árakat pedig változatlanul hagyják. Még arra sem veszik a fáradságot, hogy az "akciós" árak fölé odabiggyesszenek egy pirossal áthúzott nagyobb összeget.

    Ezt egyébként a tavalyi fekete péntek idején vettem észre. Volt 4-5 dolog, amivel meg akartam várni a BF akciót és persze a PCX is a látókörömben volt. Az akció előtt összeírtam az árakat és vártam a nagy napot - s lőn: a kérdéses cuccokra is rákerült a fekete akciós címke - változatlan áron. Azóta kerülöm őket. Persze nem nehéz, legalább 5-10 üzletben biztosan megkapom olcsóbban a cuccost - akció nélkül.

    Csak egy példa a mostani cikkből:
    A TEAMGROUP 250GB DELTA RGB SERIES T253TR250G3C313 SSD a PCX-nél akciósan: 23.271 Ft
    Ugyanez ~10 egyéb üzletben 18-19 eFt - akció nélül...

    Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

Új hozzászólás Aktív témák