Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz janos1988 #2 üzenetére

    természetesen igen, ez egy teljes értékű PC tablet köntösben. jelenleg is ilyet gyűrök - iconia tab W500. angry birds-höz meg faxbúkozásra egy androidos tablet való, de ha minimum elvárás hogy minden office programodból az eredeti x86, ne csak valami hasonló másolat fusson, valamint vannak egyéb programjaid ami szintén x86 PC-hez köt, akkor nagyon hasznos kis eszköz...

    a notit nem pakolom állandóan a táskájába és cipelem magammal, ellenben ez a kis tablet abszolút mindenhol velem van, hiszen csak egy kis vékony mappa az egész a tokjában...

    az persze más kérdés, hogy ez a kis atom a kókány driveres powervr vidkártyájával mennyire lesz problémás. a nagyobb i5 tesó is nyilván csak valamelyik integrált intel vidkártyával lesz párosítva, bár állítólag az újabb intel HD sorozat már egész ütősre sikerült a belépő AMD és nV vetélytársakhoz képest... bár igazán az lett volna a tuti, ha egy harmadik, Hondo-s gép is kijön velük együtt...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

  • Peter789

    senior tag

    válasz janos1988 #7 üzenetére

    allergiás vagyok a zajos hűtésekre és így mondhatom, hogy gyakorlatilag hangtalan. ha erősen terheli a procit valami, akkor teljes csendes szobában is csak egy alig lehelő kis sustorgás hallatszik... de ez egy C50-es gép, az atom és i5 nem tudom mit igényel majd...

    W7-el használom, a W8 metrosex felületét az autómban próbáltam ki érintőkijelzőn és undorító, bugos, használhatatlan fos úgy ahogy van. W7-el jó az érintő érzékelése, a W8 is a default driverrel használta, de alig tudtam pl a jobb menüt előcsábítani - 20 odabökésből 1x mondjuk... plussz miért kellett a jól használható és átlátható startmenüt egy ilyen átláthatatlan, csilivili, minden értelmes funkciót elrejtő xarra cserélni? idegesítő baromira, én is remélem hogy vissza lehet majd állítani a régire is valahogy, ha egyszer átkényszerülök W8-ra...

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

  • Peter789

    senior tag

    az acer w500-am bolti új ára 3 hónapja is 130e körül volt itthon - ez még 600$ sincsen, és már rajta vannak az állami lehúzások és nagy + kiskereskedelmi haszonkulcsok is... szóval a kinti 500$-os árcímke teljesen reális lehet az atomosra - az más kérdés, hogy maga a platform és driver támogatása mennyire is lesz fostalicska a gyakorlatban...

    az i5-ös ára inkább valszeg az asus slate ep/b121 3-400e-es árához fog majd közelíteni - dehát a felső kategóriát mindig is megfizettették rendesen... ha bodzából élnék és nem számítana a pénz, tuti vennék egy ilyet... :)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák