Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz CharlieDrop #7 üzenetére

    Direkt végignéztem egy rakás oldal tesztjét, és nem nagyon találtam olyat, ami ne lenne benne a csomagunkban, vagy ne lenne már egy hasonló feladatra szánt alternatíva (pl.: 3ds Max vs.Maya). Olyan oldalt pedig végképp nem találtam, ahol 18 különféle teszt lenne, 10 körül van az átlag. Szerintem majdnem minden főbb felhasználási területet lefedünk, ami egy asztali desktop PC-nél előfordulhat.

    morgyi: Vagy (már) saját vagy éppen még nálunk maradt. Kölcsön nem kértünk most semmit, mert nem volt rá idő.

    Yutani: Nem érzem "sutának". A gyártástechnológia sarkalatos pont, és nagyon sok múlik rajta, több mint az architektúrán. A 32 nm valahol rendesen el lett baltázva, akárcsak kettővel korábban a 65 nm. Hasonlítsd össze a 65 nm-es Phenom és a 45 nm-es Phenom II fogyasztását, ahol a mikroarchitektúra szinte ugyanaz.

    Most pedig a sok meló utáni jól megérdemelt pihenés következik. Jó kattintgatást és olvasgatást mindenkinek! :D

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák