Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samanbacsii

    őstag

    Sziasztok!
    Néhány észrevétel DIGI Satellit CAM modul beüzemeléséhez:
    Nálam csatorna kereséskor kissé lassan kommunikált a modul a digi "központtal" ez okozta a tegnapi hajtépésem...
    Konkrétan: a csatorna keresések közt ha már 5-10 csatornát beállítottam és az oldal léptetővel folytattam akkor digi kártya "elvesztette a fonalat" és minden csatornát kódolatlannak írt még az előző működóeket is! Erre akkor jöttem rá mikor másnapi bekapcsolás után a főmenüben a kódolatlannak mondott csatornák sorba bejöttek. Gondoljátok el minimum van minden adóból legalább négy, van amiből hat is, közben véletlenszerűen feladja a digi kártya. Te csak annyit látsz, hogy minden kódolatlan és nem tudod miért mikor az előbb megjelent. Klassz volt...
    Más:
    Némely adó nem magyar hanggal jön be, de mindegyiknél beállítható a magyar, csak ha ellépek róla azonnal visszaáll az eredetire. Hogyan tudom rögzíteni a hangot?
    Az info sávban néhány karakter rosszul jelenik meg. Ezt lehet orvosolni?
    A kedvencek kijelölésénél - hiába van a csatornalistában csak látható csatornák bepipálva - az összes csatorna látható, így viszont minimum fel kell írni a a kijelöltek számát, be tudjam rendezni őket. Van ennek egyszerűbb módja?
    Egyébként a tv csodálatos az összes LCD fun haveromat elhívtam alázni... :))

    [ Szerkesztve ]

    " ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

Új hozzászólás Aktív témák