Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malphitee

    senior tag

    válasz Madwe #19666 üzenetére

    Felbontás ? 1080P nem elég ? Vagy 4K tv játszol? Modell reszletesseg, ugyan mar. Ez mar rég ott van akar egy nfs rivals vagy forza 5ben, látom az autó gumijanak a mintázatát kb, mar tökéletes modellek vannak. Majd meg fogsz te meg lepődni e téren az tuti hogy lesz olyan jo ps4 is mint a pc verzió . En be ülök a fotelembe, bekapcsolom a 110cm tv met, be rakom a játékot és Hello magabaszippant majd a jatek, ha olyan lesz mint a trailereken persze es nem csaltak. Nincs lefagyas, nincs akadas, nincs fps leeses. Autós játéknal 60fps felett nem látsz semmit, szóval Pcd hasít hat 5000fps el is, gornyedve egy székben 24-27 es monitoron ;) figyelj világ életemben Pcd voltam, legutóbb gtx760 as i5 gépet adtam el. Tudom mi fán terem. De mikor megláttam hogy egy nfs nel pcn fel húztam mindent ma ra hogy en mekkora uberbrutal grafikával leszek ellátva , sírva fakadtam kb, vagy cod ghost ugyan ez. A jatek fps változások miatt belassul folyamatosan stb. Ott jöttem ra pcn csak azzal szabad játszani ami csak pc re van. A többi egy hanyadek portolas. De most fordult a kocka. Ps4 van izom hw val, amit a fejlesztők sem tudnak meg kihasználni annyi lehetőség van benne, nem ismerik őket . Egyedül az infamus ami mar hasonlít egy next gen konzolos játékhoz , de az sincs kihegyezve, közel sem. Ha meg josz a hw val az egy dolog nem pc fejjel kell nézni egy konzol hw két. Hanem a többi sok dolgot amit egy pc sose fog tudni. Fix api sorolhatnám , amit ugye a jatek fejlesztők meg nem konyitanak hozza. Lesz majd meglepetés , nagyon leírod te ezt a ps4 et. ;) es mint mondom, világ életemben PC voltam. De mar nem kene semmi pénzért . Vége a fagyogatasok, kis képernyős , gornyedos, 400K gépek korszakának . Amit meg csak pc re hoztak ki játékot 150K gép elég oda bőven .

Új hozzászólás Aktív témák