Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz ROBERTOH #6829 üzenetére

    Azt javaslom, hogy játsszunk idén a Gridrival-lal.
    Armando_19 kolléga javasolta a tippjáték topikjában, én kipróbáltam, és használhatónak ítéltem.
    Szerintem próbáljuk meg. Maradjunk ebben a topikban, mert az F1Ligához hasonló a játék.

    Szabályok nagyon röviden:

    - 5 pilótából és 1 istállóból áll a csapatod, melyet összesen 100 millióból pakolhatsz itt is össze
    - Plusz taktikai elem, hogy az egységeket válaszható időre szerződtetheted, 1-5 verseny között
    - Ha egy szerződés lejár, az adott pilóta/csapat min. 1 körig nem igazolható
    - Ha szerződés lejárta előtt eladnál valamit, 4% költség fizetendő.
    - Igazolásnál 3% leigazolási díj van, bár ezeket nekem valamiért nem vonta most le.
    - A komponensek árait az oldal fejlesztői variálják a valós erőviszonyok alapján versenyről versenyre
    - Minden komponens pontokat hoz a kvali és a verseny alapján, ezekért pedig pénzt is kapunk
    - Egy max 20 milliós pilótádat kijelölheted "Talent driver"-nek, aki így dupla pontokat hoz

    Létrehoztam egy PH!antasyF1 ligát, ezt a keresőben kidobja, vagy ezen a linken direkt is el tudjátok érni.
    Lehet csatlakozni! A jelszó ezen oldal domain neve, www és .hu nélkül, csupa kisbetűvel. ;)
    Remélem összejön a szokásos csapat nagyja, illetve csatlakoznak minél többen, mert egy ilyen játék mindig egy kis színt visz az idénybe.

    A játék oldala itt érhető el.

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák