Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Sziasztok!

    Adott egyik családtagom pendrive-ja, amivel eddig nem volt semmi gond, most viszont bármelyik géphez csatlakoztatjuk nem mutatja a rajta lévő adatokat, mintha teljesen üres lenne, viszont nem az, mert a windows is jelzi, hogy kb. a fele a tárhelynek foglalt. Most csináltam egy Malwarebytes ellenőrzést rajta, ami nem talált semmit, de munka közben kiírta, hogy milyen fájlokat kutat át, szóval ez is bizonyítja, hogy rajta van még minden. Egyszerűen csak nem látszódik. :F
    Ötlet? Mitől lehet ez és hogy lehet megjavítani? Nem szeretném formázni, mert kellene, ami rajta van.
    Köszönöm előre is a segítséget.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

  • AssAssynn

    őstag

    válasz King Unique #3840 üzenetére

    Azóta.....megnyitottam Total Commander-t, ott pedig kiválasztottam a pendrive-ot, de ott sem mutatott semmi fájlt, mintha teljesen üres lenne az egész.
    Viszont!
    Felül a "Parancsok" -> "Mappalista"-ra kattintottam, ahol már kihozta a rajta lévő mappákat és ha azok valamelyikére kattintottam, behozta a rajta lévő fájlokat. Illetve itt a mappa "tree"-ben volt a meghajtó [h:\] és a mappák [valami...] között egy ilyen üres, névtelen "mappa" is [ ]. Amikor arra kattintottam, akkor behozta az egész pendrive mappáit, fájljait úgy, mintha csak a Sajátgépben nyitottam volna meg.
    Szóval így az adatok már biztonságban vannak. Most újraformáztam, visszamásoltam rá a dolgokat és jó minden.
    Bár még most sem tudom, hogy történhetett ez. Remélem később másnak is segít majd a kis történetem.

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák