Aktív témák

  • anaqer

    veterán

    válasz Parabox #1 üzenetére

    Nem tudom ki törölte/bannolt, de teljesen egyetértek vele.

    Üzleted számára bérelj reklámfelületet a prohardveren. (Bővebben: link)
    A fórum hardver/szoftver/stb. piac szekciója NEM erre a célre szolgál.

    (Ez a flooddal való közvetett fenyegetőzés pedig eléggé gyerekes dolog.)

    Topic zárva, a reggeli törlésig remélem átmegy az üzenet.

  • dark bit

    tag

    válasz Parabox #3 üzenetére

    Félre ne érts, semmi sértőt nem akartam mondani/írni. Nyílvánvaló, hogy olcsó húsnak híg a leve, de a legmagasabb minőségen kell, hogy szóljon mondjuk az Elipse I rear, ahhoz, hogy valaki 128-at kirakjon érte az asztalra.
    A sors fintora, hogy pont egy hónapja csináltam egy homokóra alakú hangfalpárt, hehe :)
    Őszintén kíváncsi vagyok (szakmailag is) a cuccokra, lehet valamikor majd elugrok a Visegrádi utcába nézelődni.

  • TheReMiXeR

    senior tag

    A törlés előtt válaszoltam de talán már nem kaptad meg...

    Tehát valami hasonlót még1x...

    Nincs irónia!!!!!

    Kis láda párti vagyok. Nekem egy Tannoy 632-es zörög 8 éve a nappalimban.
    Megvettem, megszerettem, itt maradttttttt örökre... valahogy akkor megfogott, mikor mekkenitet hallgattam rajta. Most sajna egy kényszerű megoldással hallgatom, denon avr1604... és most nincs is cédépléjjerem sem :( csak a dj lejátszók.

    Partizásra (amivel pénzeket szoktam néha néha keresni) oda kellenek a bömbölők.
    2-3 féle cucclit meg nemtok rendesen fenntartani :)

    Szal, az naon tetszett!

  • Parabox

    csendes tag

    válasz dark bit #2 üzenetére

    Ezért törölhettek?:)
    Viccet félretéve,ezek csak minták,ajánlások,referenciahangfalak,mivel a lényeg az egyediségben van,ha te háromszögű vagy homokóra formájút szeretnél,akkor az lesz,ha olcsóbbat,jóval olcsóbbat,akkor az lesz!:) (persze mondjuk 3800pénzért ne várd el,hogy hanyatt dobd magad a megszólaláskor)
    25ezer forintos ''tescogazdaságos'' vagy más szupermarketes akármilyen sorozatban gyártott hangfallal nem tudom és persze nem is célom felvenni a stafétát,legfeljebb a hangzást,de ahhoz bele is kell rakni valamit egy olyan dobozba,ami kinéz valahogy és ami tetszik neked is és még jól is szól(na ez az a rész,ami marhára szubjektív tud lenni,de aki nem süket,az meghallja a különbséget,nem csak az én hangfalammal,de bármelyik máshoz viszonyítva is).Mindez nehezen hozható ki 10-20 xx ezrekből még saját költségen számolva is újonnan.Alkudni persze előre kész dolog esetén lehet,hisz az akciózás az kereskedelmi világsláger!:)


    [Szerkesztve]

  • Parabox

    csendes tag

    Ha újfajta AUDIOVIZUÁLIS élményre vágysz és ezt az igényed már nem találod meg a kommersz termékek között,akkor keress meg minket,gyere el egy szeánszra (biztos, hogy nem vesztesz semmit vele) és mi segítünk megvalósítani egyedi elképzeléseid!
    Kínálatunkban saját készítésű audiophile, hi-fi és házimozi hangfalak, szubládák is megtalálhatók a megszólalásig vezető valamennyi eszköz kíséretében (erősítők, kábelek, elektronikák, hangszórók, kivetitők stb.).
    Teljesen egyedi megjelenés (melyhez Te határozod meg az alapokat), kiemelkedő hangminőség!
    www.parabox.hu (bár az oldal még nem készült el teljesen,de nézz el ide is)

    [kép]

    Valószínűleg Stimply szaladt a nagy indián törzsfőnökhöz,bár nem igazán szeretem a diktatúrát,de a kedves és feltehetőleg még értelmes is jólelkű moderátor nagyhatalmánál fogva mondja már meg,hogy melyik szabálypont alapján törölték a témát és melyik ellen vétettem!Ha szabályt szegtem,vállalom érte a konzekvenciákat,de azért ne ez a kukás stílusban nyomjátok már a klikkeket!
    Bár megvan a teljes anyag mentésben,visszarakhatnám ide a szövegeket is,regisztrálhatnék még százféleképpen és 300 új témát is nyithatnék ugyanígy,de nem célom a szélmalomharc sem!
    Viszont a normális, korrekt tetteket tisztelem!Talán egy moderátortól el is várható.


    köszönöm


    [Szerkesztve]

Aktív témák