Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trium

    csendes tag

    Üdv midenkinek!
    Akadt némi gondom. Évek óta Pandát használok, még anno a Platinummal kezdtem, IS2005, jelenleg IS 2006. Eddig nagyon meg voltam vele elégedve egészen mostanáig, én nem tudom mit csinálnak pandáéknál de az IS 2006 10.01.02. óta nem tudom frissíteni a programot (a vírusadatbázis frissítés megy). Amikor felteszek egy újjabb verziót jelegleg a lefrissebb 10.03.00 HU, nincs net, hálózat van, a routert néha elérem néha nem, (viszont pingelni lehet, de csak a routert webcímet már nem) de a web -et soha nem érem el, sőt ha nem csinálok telepítés előtt egy rendszervisszaállítási pontot akkor hiába törlöm az új verziót és rakom vissza a régit ugyanúgy nincs net. Ugyanez a helyzet a IS 2007 -el is. Én már mindent kipróbáltam, és semmi, a tűzfal is jól van konfigolva, több ismerősömnél is ugyanez a helyzet , meginterjuholtam pandáékat is de semmi érdemleges választ nem kaptam (azt mondták küldözgessek emailt ide meg oda, meg hogy hívjam fel az emelt díjas számukat). Ha esetleg valakinek lenne valami használható ötlete azt szívesen venném mert már nagyon elegem van, ha ez így megy tovább akkor kénytelen leszek valamilyen más vírusvédelmi rendszer után nézni, pedig alapjában véve nagyon jó kis cucc lenne ez. :O

Új hozzászólás Aktív témák