Hirdetés

Hirdetés

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • fonok87

    aktív tag

    válasz Lanash #11991 üzenetére

    Hali!

    - Szvsz bármelyik Pi4 alkalmas, de saját tapasztalatom nincs velük
    - Van volt külön RPi-hoz OMV image. Már nem csinálnak ilyet, Rasbianra kell feltenni. Guide
    - USB3 jó (2.0-nál még az USB prtotokoll volt a szűk keresztmetszet, 3.0-3.1-nél a HDD, jobb esetben a gigabites hálózat)
    - Ezt az alma időgépet nem tudom eszik-e vagy isszák :) (de itt egy hirtelen felindulásból elkövetett google keresés eredménye)

    szerk.:
    Árpi addig lesz alkalmas a munkakörre amíg a szigorúan vett NAS funkción kívül mást nem kell ellátnia. Tehát SMB megosztás, néha backup, esetleg pár torrent (a pár=<10). Könnyen megszaladnak az elvárások, legalábbis én ezt vettem észre magamon. Az eredeti cél tavalyelőtt az volt, hogy ne legyen HDD a gépben. Mára Plex szerver, torrent szerver, Sonarr, Radarr fut egy 35W TDP-s i3-as processzoros gépen. És még legalább 2 funkcióval bővülni fog a feladatkör (Pihole, biztonsági kamera kiszolgáló).

    [ Szerkesztve ]

    Truss me, I'm an engineer.

Új hozzászólás Aktív témák