Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosszus87

    senior tag

    válasz Vhiktor #85938 üzenetére

    Az A80L a Sony belépő oled modellje, az S95C meg egy csúcsmodell értelem szerűen. Itt csak kifejezetten a mozgásról és képfeldolgozás tekintetében értettem az összevetést, ahogy a cikk is, nyilván minden másban magasabb kategória a Samu oledje. Egyébként valóban felületes cikk, de kiemel dolgokat amit sok helyen elmulasztottak, legjobb mindenre kiterjedő teszteket a FlatspanelsHD írja szerintem mérésekkel, kalibrációval és szubjektív véleményekkel a tv egyedi finomságait, általános képteljesítményét is kiemelve, de ott még nem tesztelték az S95C-t. A sokak által körberajongott Rtings-et szintén nem szeretem, mert ők pedig csak a nyers mérési adatokat közlik, a tv egyedi képességeit figyelmen kívül hagyják, aztán minden oledre rásütik szinte az egyformán magas 8.8-9-es pontszámot legolcsóbbtól a full prémium kategóriáig. A hozzá nem értő meg meg azt a következtetést vonhatja le, hogy akkor egy LG B2 pont ugyanolyan jó, mint egy LG G2, mert pontszámban gyak. nincs különség. Az interpolációról annyit, hogy plazmán én sem használtam, de lcd-n meg oleden a 300 soros mozgási felbontás szúrja a szemem, így finom, alacsony módozatban szeretem használni és így nem mindegy melyik gyártó hogyan adja elő.

    [ Szerkesztve ]

    Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

Új hozzászólás Aktív témák