Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zenit73

    aktív tag

    válasz nobeige #2939 üzenetére

    köztévé dolog:
    Csatornák menüben HbbTv legyen kikapcsolva

    Működik, féltem, hogy nem lehet kikapcsolni.

    Képbeállítás minden bemenetre:
    Nincs ilyen, a fehéregyensúlyt engedné minden bemenetre másolni.

    Az elején egyszer megkérdezte, erre biztosan emlékszem, mindegy nem fontos.

    Távirányító:
    Engem mindig idegesít, ha kétszer-háromszor kell megnyomni. Szerencsére nincs mindig így. A korábbi magic remote-os LG tévém is ilyen volt, sajnos ez ilyen. Vagy rosszul fogjuk a távot...

    Engem is mindig zavar utólag belegondolva, furcsa jelenség, miért ilyen ez rejtély számomra,
    csak 2017-et írunk...?

    Képpont karbantartó:
    Ennél a típusnál erre nincs menüpont, 4 órányi összesített használat után ha a távirányítóról van kikapcsolva a tévé, lemegy a pixel karbantartás. Kb két percig tart, relé kattanás van a végén.

    Lehet, hogy másik típusra írták amire emlékeztem, a végén tudom, hogy lefut a program, szoktam hallani a kattanást.

    Recseg a táv:
    Nem kell nyomkodni. Nálam az elemtartó fedél laza egy kicsit, pedig nem is szoktam szétszedni.

    A gombokat nyomkodom, úgy értettem, igen az elemtartó csinálja, valamit kitalálok ellene.

    Netflix:
    Ha megadod a kártyaszámot, akkor megy. Érdeklődj a bankodnál, hogy van-e ún. internetkártyájuk, azt nem kell féltened.
    Ez nem fontos, van mit néznem, pláne, hogy az ips led után újranézem az összes filmem.

    Nagy területű világos:
    Nálam leveszi, a firmware verzió ugyanaz, és remélem, hogy a beleegyezésem nélkül nem kapcsolják ki. (Ha valaha ilyet csinálnának, akkor minimum egy új beállítási lehetőség kellene valamelyik menüben.)
    A nagy terület azért viszonyítás kérdése: Teljes képernyős fehér hátterél rendelkező reklámoknál könnyen észrevehető. Engem nem zavar. Az energiatakarékosságot kikapcsoltad?
    Asszem igen, meg a szemkímélő is kivan, de az ki is volt gyárilag. Az energiatakarékosság funkcióval lehet ezt állítani?
    Ezt kipróbálom majd, mondjuk nekem jó így is, hogy nem állítgatja a fényerőt

    Azt írtátok több helyen ,hogy ezen a passzív full hd-n jobban mutat bizonyos tipusú 3D film, két betű volt a jele annak amit írtatok. Nem emlékszem sajnos, meg nem is tudom, hogy mit jelent, az a két betű film infó file-ba benne van? Mi volt ez a két betű?

    Köszönöm az eddigi segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák