Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    sziasztok!

    barátnőm nemrég vett egy huawei band 6-ot, egészen megtetszett (bár korábban is nézegettem hasonló kütyüket) - a bajom viszont az vele, hogy nem igazán mutat jól a csuklómon (és ennek nem az a fő oka, hogy rózsaszín verzió)

    viszont nem szeretnék nagyon sok pénzt kiadni rá, tudom...tudom.... olyan 20k körül tudtok ajánlani olyan órát, ami nagyobb méretű (lehetőleg kerek) és használható is?

    nézegettem ilyesmiket is alin: [link] - csak refurbished cuccot még nem rendeltem, egy óránál ez lehet, hogy para...és hát nyilván innen az E2 vagy az S2 férne bele az általam szabott keretbe. érdemes lehet szerintetek ilyet megrendelni?

    köszi előre is a tippeket, infókat! :R

    üdv,
    bepken

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    sziasztok!

    szerintetek manapság mennyire öngól Ticwatch E2/S2/C2 (használt, refurbished) vonalon gondolkodni? mennyire vészes az OS? mármint a 1 napos üzemidőn kívül, mert azzal meg tudok békélni.

    lényegében egy mutatós okosórát szeretnék venni, ami adott esetben tud mérni is (tehát nem feltétlenül a fitness része lesz kihasználva) és emiatt ragadtam le a WearOS vonalon.

    köszi előre is :R

    üdv,
    bepken

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz kinder93 #16471 üzenetére

    20k körül lehetett kapni pár hete refurbished készüléket Ali-n és HA-n is vannak itten körül ajánlatok erre a trióra.

    ami nagyon tetszene, az a Galaxy Watch Active2 ....csak az meg ilyen 40-50k körül mozog használtan, annyi pénzt meg már sajnálok egy órára (tudom, ez az én problémám) - így hát lehet, megpróbálkoznék egy ilyen órával, amolyan első órának :)

    a másik oldalról viszont Honor Magic Watch2/Huawei Watch GT2 páros, ami nagyon tetszik, de ott meg szerintem zavarna, hogy zárt rendszer az egész és ettől hosszabb távon félek is egy picit.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz Orgi #16473 üzenetére

    a zárt rendszert én úgy értelmezem, hogy azok az alkalmazások (ezáltal azok a felhasználási módok), funkciók vannak és lesznek is csupán az adott órában, amikkel megvásároltam. szemben egy WearOS rendszerrel, ahol azért van némi szabadság, mit is szeretnék telepíteni/használni (bár a kopottas hardver korlátaiból adódóan ma már sokmindent, gondolom én, nem tud 100%-ban kiszolgálni)

    milyen alternatívát tudnál ajánlani egyébként?

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    sziasztok!

    22mm szíjat honnan érdemes venni? most így neten hirtelen rákeresve....hát elég borsos áron kínálgatják őket, de nyilván gagyit meg nem akarok venni.

    most pár napja használom a Ticwatch E2-t, a gyári szilikon szíjjal és bár nem vészes, lehet nálam nem ez lesz a legkényelmesebb fajta. talán valami egyszerűbb fémet kellene néznem hozzá?

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz scyllarus #16556 üzenetére

    eddig csak hazai oldalakat nézegettem (tényleg nem gondoltam volna, hogy ilyen drágák), de így valószínűleg külföldiából fogok rendelni...

    legnagyobb gondom most igazából az, hogy nem tudom elképzelni magam előtt, milyen mondjuk bőr vagy fém szíjjal egy ilyen egyszerű külsővel (és hát ugye műanyag házzal) rendelkező óra :D mindegy, majd keresek olyan hirdetést, ahol hasonló órákkal vannak fotók, hátha...

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    sziasztok!

    pár napja kezdtem el használni a Ticwatch E2-t, amivel alapvetően meg vagyok elégedve (helyén kell kezelni a dolgokat... :D ) - azonban egy dolog azért mégis csak zavar...többször előfordult már velem, hogy egyszer csak elvesztette a kapcsolatot (kis felhőcske ikon), pedig mint az órán, mind pedig a telefonon folyamatos a BT kapcsolat.

    ilyenkor tapasztaltam:
    - elmegyek a telefon közeléből (mert pl töltőn van, én meg kimegyek az udvarra) és amikor visszajövök, nem csatlakozik vissza
    - feldobom a BT fejhallgatómat, ami a PC-re van dugva (és elég durva hatótávja van az adapternek)
    - "theater mode"-ot aktiválom, majd amikor visszállítom normál módra, szintén nem csatlakozik

    ezek közül nem feltétlenül mindegyiknél van összefüggés a hibával, de én ilyen szitukban tapasztaltam eddig. létezik valami megoldás? vagy én csinálok valamit rosszul?

    köszi előre is!

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák