Hirdetés

Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz marcee #251 üzenetére

    Többet érsz Te annál, hogy emberek törödése, vagy annak hiánya miatt legyél szomorú.

    Engem sem keresnek, tavaly névnapomon 3 sms-t kaptam, 1 egy ismerősömtől, 2 pedig a Pannon GSM-től. Keresztüleim nem hajlandók engem már egy éve felhívni, én pedig annál értékesebb ember vagyok, hogy most megalázkodjam folyton előttük.
    Ha szeretnek, eljutank arra a pontra, hogy felveszik a kagylót, és rám csörögnek.

    más: 1 éve költöztem fel Egerből, és egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány érdeklődő telefonhívást kaptam a volt barátaimtól. Annál sokkal értékesebb vagyok, mint hogy ilyenektől beforduljak. Sokkal küzdelmesebb élet van már a hátam mögött, és még küzdelmesebb életnek nézek elébe, mint hogy emberek barátásga után rohangásszak.

    Tavaly Szilvezsterkor még 4-5 SMS-t kaptam, ideén már csak 1-t, nem is tudom kitől, titkos a száma, és a nevét nem írta bele az üzenetbe.

    A karácsonyt is egyedül töltöttem, semmi rossz nem volt benne.
    Tudom, hogy lesz majd családom, meleg otthon, szerető szív, tiszta ég,
    fulladjon meg Ady Endre lehetőleg máma' még, *
    de addig is emelt fővel tűröm a 2nap/1 hívás-t.
    Bár tudom, hogy ez meg fog változni, mert rajta leszek az ügyön.
    Ehhez kell az is, hogy a munkaidőmet 8:30-17:00 közé szorítom, ha nem megy, szólok a főnökasszonynak, hogy szevasztok!

    Itt Pesten is akkor lesznek barátaim, ha én is nyitok mások felé.
    Szerintem ez a megoldás. Az ilyen estéken én a helyedben betennék egy lyóóó filmet, aztán még egyet, és még kettőt....

    A jókivánságokat én sem értem, és nem szeretem, mert nem hordoz teremtő erőt, és őszintén sem gondolják az emberek. Csak formalitás, és akkor meg semmi értelme.

    Mennyivel másabb lenne: ''Azt kívánom, hogy legyen bodolg számodra az új esztendő'', mint ez a sablon: ''Boldog új évet kívánok''.

    Szóval több emberi métóságot marcee! :) P.E.A.C.E.
    És ne hagyd, hogy mások hozzád viszonyulása által itélt meg magad, és ne így alkoss magadról értékitéletet. Én ezt őszintén így látom!

    ui.: * ez egy versidézet volt.

    [Szerkesztve]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Aktív témák