Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz kutga #28034 üzenetére

    Én már egyszer megégettem magam egy decenteres obival, ami itthon lett vásárolva (nem online), és gariban a nikon nagytudású szerviz csak annyit mondott, hogy nincs vele semmi baj.
    Azóta obit online rendelésre, személyes átvételre veszek. Legalább is dslr-hez.

    Egy esetben kértem meg családtagot, hogy a kis milc-hez hozzon egy fix lencsét (külföldről, Amazonos rendeléssel).... paráztam is. Szerencsére itt nincs olyan, hogy back-front fókusz, így csak a decenter miatt idegeskedtem... szerencsére feleslegesen.

    Ebay-en is megoldható probléma esetén a visszaküldés, de az költséges, macerás.
    Neked belépő vázad van (ha jól tudom), ott egy durva f/b fókusz hiba is probléma.
    Szervizben egy referenciához hasonlítják, és ha ott jó, akkor viheted a vázadat is, aztán meg a többi obival lesz gond.... márpedig garis obik biztos jók, különben a szerviznek kell állnia a javítási költséget... az pedig nem pálya nekik. Fogják a vázat aztán hozzáállítják, és kész

    Értem én, hogy féláras az ebay, de szerintem egy itthon vásárolt tami 18-200 VC-vel sem jársz rosszabbul (75k huf), és ott kapsz 5 év garit, és bolti átvétel esetén csak a jót viszed haza...
    Jó kis obi a 18-140, de vakteszten nem biztos, hogy megmondod melyik kép melyik obi....

    szvsz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák