Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Cassidey #19464 üzenetére

    ha mar itt tartunk croppon a felulnezeti kepet nem is lovod meg 50-essel, csak ha felallsz vmi szekre :)
    oda inkabb 35 mm kellene.
    amugy 2 link nem jo.

    de mar total masrol beszelunk, en most sajat felhasznalasban gondolkodok nem az oveben...pl ennel a sorozatnal, nonstop rohangaltam. elore-hatra...es mindenrol lemaradtam. egy ilyen futkarozos spontan kepnel lohetek 1 max 2 kepet 105 fixel croppon, utana szuk lesz...tavolabbrol meg felbontas meg mosoda hiany lesz. persze itt sem jo a fokusz, de hat ez mar egy masik tortenet :DDD 70-200-zal itt beallnek kb 135mm kornyekere es lohetnek 10-15 jo kepet...
    egy fix 50-essel croppos vazon teljes alakos kepnel nem kell majd hanyattesni a hattermosastol. jo nem mindenkit erdekel ez annyira, en tobbet foglalkozok sztem a hatterrel mint a temaval :DDD es hat nagy kompokban nem kell gondolkodni majd belteren, mert egy szuk portren kivul mast nem igen tudsz csinalni. alulrol fotozni? felulrol? esetleg belekomponalni vmi jatekot amivel jatszik? problemas lesz.
    persze azert hasznalhato, en is sokat fotoztam 50-essel croppon. de mas vilag az ekv 50.

    canon croppos vazon 35f2, 70-200 f4-el siman ellennek gyerekfotok teren. bent is kint is.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák