Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Dr Bubo #6118 üzenetére
Nézd, Intel, AMD procikat ha cserélhető foglalatban vannak, simán lehet csereberélni, csak a foglalatokra kell figyelni, vannak összesítő listák, amikből ki lehet választani melyik proci mit tud.
Pl.:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Socket_P
http://hu.wikipedia.org/wiki/Socket_M
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_mobile_microprocessorsDe ez a Transmeta ez más úton jár.
A korai netbookok elég gyengécskék voltak, cserébe megfelelő méretű akksival párosítva akár fél napokat is elmentek egy feltöltéssel.
Szoftveresen, BIOS-ban nem hiszem, h lehet gyorsítani. -
válasz
Dr Bubo #6115 üzenetére
Ez a processzorcsalád kompatibilis vele, de életemben nem láttam még belőle:
http://www.cpu-world.com/CPUs/TM5800/index.html
Mármint hirdetve.Ha jól Googleztam, akkor a tiédben 800MHz-es van.
Ahogy elnézem, a legnagyobb 1000MHz-es, tehát felesleges kicserélni, nem lesz gyorsabb, meg tényleg fogalmam sincs, honnét lehetne hozzá szerezni.Ez egy gyenge kis gép, korlátozottt tudással, nem hiszem, h érdemes lenne fejleszteni.
Memória mennyi van benne?
A gyári 256MB?
Esetleg 1GB-ig felbővíthetnéd, bár ha SD ram megy bele, nem is tudom, értelmes áron lehet-e hozzá venni 512-es modult.
Egyáltalán hány ram foglalat lehet benne?Most néztem, ez valami érintőképernyős cucc?
Ejhh, jóféle!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Új, Garanciális (1-3ÉV) Gamer PC-Számítógép, néve szóló számlával! I5 14400F / RTX 5060 / 32GB DDR5
- Olcsó Notebook! Dell Latitude E6540! I7 4600U / 8GB DDR3 / 128GB SSD! / HD8790M
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
- Beszámítás! Lenovo IdeaPad Gaming 3 Gamer notebook - R5 7535HS 16GB DDR5 512GB SSD RTX 3050 6GB W11
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3138
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest