Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz akos3 #35313 üzenetére

    Van benne valami, van benne valami... Nem azzal van a gáz, amit mond, hanem ahogy mondja. (Én is mondok ugyanilyen mondanivalójú dolgokat barátosnénak, mégsem érzi bántónak, hanem hallgat rám.) Adekvát fórumtárs alapvetően összekeveri a szókimondást a tahósággal és csodálkozik, hogy olyan reakciókat kap, amilyeneket. Bár annyira zseb-Csernus, hogy az inkább mulattató, semmint bosszantó.

    Másrészt pedig burkoltan-kevésbé burkolatlanul egyfolytában magára és a mostani kapcsolatára hivatkozik, mint referenciára. Én nem mernék egy 4-5 hónapja tartó távkapcsolatot alapul használva mások felett elsietett ítéletet mondani, csak mert nem úgy élnek vagy kezelik az emberi kapcsolataikat, ahogy szerintem helyes.

    # 35314: ha ezt a kérdést költőien teszed fel, akkor hülye vagy. A válasz pedig egyértelműen nem. Éljetek együtt legalább fél évet, ha azután is minden szuperhepi és ez a kapcsolat minden kapcsolatok legjobbika, akkor már más a helyzet. Távolról bazi könnyű csodálatos kapcsolatot fenntartani, nem kell egyikőtöknek sem kompromisszumot kötni a másik azon szokásaival, amelyekről távkapcsolatban semmi nem derül ki, csak amikor nap mint nap egymás mellett ébredtek, egymás mellett alszotok el.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Leeza

    tag

    válasz akos3 #35313 üzenetére

    Khm... keresd meg lécci, hol hülyéztem le. Az ő stílusa volt kissé durva.

    orbano: bele se kötöttem, kicsit félremagyarázzátok már ezt az egészet. Csak annyi, hogy én nem tárgyalok ilyen stílusban és megkértem, hogy ezzel engem hanyagoljon is, mert irritál. Egyébként pedig vannak itt előzmények, amik miatt az ő véleménye abszolút hidegen hagy.

    [ Szerkesztve ]

    "Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

Aktív témák