Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz shev7 #40 üzenetére

    Szerintem ebben eltér a véleméynünk de ez nem baj :) . Szerintem a részletesebb grafika sokkal több terhet ró a fejlesztőkre, rengeteg textúra, poligonfelépítés, előzetes munka, karakterek egyenkénti kidolgozása rohadt sok idő, a pályák és az elegendő erő révén a nagy és részletes terek... és ugyanúgy megírni az optimalizált kódot, mert xboxnál is néha akadnak a cuccok (oblivion) és pc-n lehet legjobban látni hogy gyenge grafikás cuccokat is hogy el lehet rontani, akadoznak miközben a gép jóval többet bír. (pl. gothic 3 mostanság, szegényke félkészen jött ki)
    Ezzel szemben a wiinél a hagyományos fejlesztési tudás elegendő nem kell új emberkéket taníttatni, kevesebb effektet támogat mint a nagyobb társak, ha megvan a játékötlet sokkal kevesebb tudással is meg tudják csinálni a karakterek felépítését, hiszen egy karakter poligonszáma szerintem kevesebb mint a fele wii-n egy xbox360-hoz viszonyítva. A pc-s játékok fejlesztési ideje is a graf javulásával nőtt meg igazán, pl. stalker (2 éve volt kinn a béta cucc), doom3(már mikor kinn volt az e3-as demo! ) de ott a half life 2 stb..na meg wiinél a mesterséges intelligenciára se gyúrnak rá annyira, az a játszó dolga :) bár kijött pl. splinter cell is wiire, de szerintem ilyeneknek nem sok értelme van wiin.

    A ps3-ban akkor egyetértünk többnyire, hogy jól elbaszta a sony, na meg grafikailag nem tud többet mint xbox360, sőt...meg minek annyi proci bele ha nem tudják kihasználni a fejlesztők kivéve ha kapnak 10 évet egy játékra...csak a nevében bízhat meg a csak ps-es játékaiban.

    A grafika meg ár között minimálisan lehet csak párhuzamot vonni, de nekem is az élmény lenne a fontos. (pl. ha oblivion gyenge graffal jött volna ki tuti nem viszem végig, (nem veszem meg ha lett volna rá...szóval nem meredeti volt bevallom) így szép graffal is épphogy végigvittem. A napokban meg előszedtem fallout2-őt már vévig is vittem vagy 4-edjére, most meg total annihilationozök 7600gs@gt-vel mert nincs jó játék csak grafikai bemutatók :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák