Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey7

    őstag

    válasz Pompi #36 üzenetére

    ASUS P4PE i845
    nos, van 3 partició a gépemen és mindegyiken vagy egy-egy op.rendszer.
    C:\ ME, E:\ XP -egy egy vinyón van. a harmadik: D:\ XP. ezek közül az E meghajtón lévő XP volt használva,a másik kettő nem. lehet,h sok a 3 rendszer,de eddig nem volt gondom; amúgy biztonsági okokból van 3.:)

    1.esemény: az XP induláskor -mielőtt az asztalt megjelenítette volna- kiírt egy hibaüzenetet vmi initializalásról volt szó amit nem tudott elvégezni.

    2. esemény: közben bekötötték a kábelnetet a gépemre az ADSL helyett,viszont gond adódott vele.ugyanis a CPU egyfolytában 100°%-on pörgött,a net belassult,majd minden előzmény nélkül újraindult a gép.Megelégeltem a dolgot és visszaálltam ADSL-re.

    3. esemény: a gépben van egy 512-es memória és egy 256-os. a harmadik slot-ba bedugtam még egy 256-os RAM-ot ,na ezekután se kép se hang,nem indult a gép.azt hittem sok az 1 GB,de nem,mert kiderült,h a harmadik SLOT-at van a bibi,ugyanis az 512 RAM mellé csak egy 256-ost dugtam az ominózus helyre és akkor sem ment a gép.ezekután maradtam a 768-nál a régi módon és elindult

    4.esemény: az állandóan használt op.rendszeremet az E:\-n újratelepítettem,de a hiba nem oldódott meg.

    röviden ennyi lenne a sztori; asszem van bőven kínálat a hibakeletkezésének okára..:))

Új hozzászólás Aktív témák