Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz ludsimon #9593 üzenetére

    Eltévesztetted a topikot (megint): mumtaz gyilkolta szándékosan, uis garit kapott
    rá az eladótól, ki is esett a csontváz a szekrényből: hajtókarcsapágy "kotyogás",
    kamu évjárat, törött idomok, és még sorolhatnám... Nagy Majának gondja semmi.
    (Egyébként soha nem adnám el neked, még összetörnéd a gépet a kilövéseddel.)

    ON: holnap viszem műszaki vizsgára.:)

    Nem hiszem el, hogy ez normális ennyien szopnak egy robogóval itt.
    Szerintem a különböző emberek különböző robogókkal szopnak ilyen-olyan okból.
    De leginkább az előző tulajdonosok/szerelők hanyagságából adódnak a gondok, s
    persze a géppark általános állapotából, ami a korból is adódik, meg a sok futás.:K
    Semmi gond, lehet venni robogót 2 misiért újszerűt, akkor az első 50-60K km pipa.

    Hajrá.:R

    Szerk a szerkre: "nem természetes, hogy egy használt motor fél-1 év alatt minden
    tönkremenjen rajta és fél-1 milliót költsön rá valaki"

    Nagy Majára konkrétan 30K-t ha költöttem. A Madisonnal valóban átvágtak kicsit...
    Beidézném a hirdetést, hogy a vezérlésben 5000 km van, meg nagyszerviz után.:U
    Tehetek róla, hogy naiv voltam? (Igen tehetek, legközelebb nem leszek, nagy vicc.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák