Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz Den #10448 üzenetére

    Nem úgy indult, hogy lemondok pár nap után: maradtam is... Aztán úgy alakult,
    hogy tehernek kezdtem érezni, hogy csak ezért olvassam a témát. Moszkítótól
    publikban is elnézést kérek, szó nem volt arról, hogy pl. az ő HSZ-én sértődtem
    volna meg, az csak illusztráció volt, hogy nem minden fenékig tejfel. Jól jött, na!
    (Meg aztán ott van a törlés gomb minden HSZ-en. Az embernek elkezd rángatni
    az ujja, ha túl sok baromságot olvas, gyorsan kiderül, hogy alkalmatlan erre.:F)

    Nem akartam kib*szni veled! De tényleg. Ha így érzed, a lemondás joga a Tiéd!
    Úgyis két nappal ezelőtt megnyitották, hogy bárki jelentkezhet a modkerben.:DDD
    Mondjuk hihetetlen, hogy egy echte troll is bejelentkezik. És komolyan veszik!
    (Volt a csávó már fél év pihenőn is, durvább troll, mint a robogós(ok)ban BÁRKI.)

    ludsimon: most őszintén... Lemondtál róla, vagy elvették? Mert néha olyanokat
    írsz (ahogy privátban megbeszéltük, ez lehet, hogy csak a látszat!), ami szöges
    ellentétben áll bármiféle közösségépítéssel, sőt, inkább felhergel mindenkit.:R

    kcsa: jaja. Csak nem értem, miért jó az oldalnak, hogy ezt hagyják. Permban és
    zéró tolerancia. Szerintem ilyen jellegű hangulatkeltőre nincs szükség a fórumon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák