- Computex 2025: apró AI szuperszámítógép az ASUS-nál
- Computex 2025: sok kilowattos táp a Seasonic standján
- Computex 2025: alulról karcolja a 15 GB/s-ot a Phison SSD-vezérlője
- Computex 2025: az űrben is megállja a helyét a Kingston Fury család
- Computex 2025: három új szerverprocesszort mutatott be az Intel
- Milyen egeret válasszak?
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- MILC felhasználók szakmai topikja
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- E-book olvasók
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Milyen TV-t vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- Milyen házat vegyek?
- Házimozi haladó szinten
Új hozzászólás Aktív témák
-
maszekember
aktív tag
Kicsit kicsúsztam a szerkersztésből,de most ide linkelem a -nekem legalábbis- perdöntő bizonyítékokat.
Megtaláltam az Ibasso DX100 RMAA tesztjét,majd megkerestem a Sansa Clip-jét is (gondoltam a legdrágábbat a legolcsóbbal) . Az összesítés az érdekes,de ide és ide kattintva megnézheted a pontos méréseket.
Ibasso DX100 Summaráj
Sansa Clip Summaráj
Ezekből az adatokból szinte MINDEN kiderül (kicsit utánaolvasunk,nekünk is) ,de a hangkép alapvetően ki slilabizálható belőlük. Figyelemre méltó az is,hogy a DX100 a 8 mért pont közül kettőre "good" ötre "very good" minősítést kapott,és egy "excellent"-et. Vs. Clip,ami a 8-ból 3 pontból (!) kapott "excellen"-tet szintén 3-ból "very good"-ot,és kettőre "good"-ot (nemtom,ez mennyire releváns,de vélelmezem a mérők szakvéleményét
) .
Az egyetlen,amit a tesztekből nem lehet kiolvasni (vhol olvastam,hogy melyik mutatóból található ki,de nem találom a linket) az a detailing. Valószínű,abban jobb a DX100,bár ennek meg inkább maga a felvétel a korláta (ergo olyan részleteket nem fogsz hallani,amit még a studióban is elvesztek) .
A clip maga sosem fog kihajtani egy over-eart,ez tiszta sor. De ha van 1000 dollárod,akkor veszel egy 8 gb-os Clip+-t,vagy Zippet 40 (!!!) dodóért,és 960 játékpénzért egy olyan high-end hordozható erősítőt,amiben nincs még sok más belebszva,mint az Ibassoba. A kettőt összekapcsolva,sztem még méretben is ugyan ott vagy.És igen,mondtad,hogy bivalyerős az amp az Ibassoban,de nem hiszem el,nincs olyan amp a piacon,ami nem közelíti meg. Egybébként ezt az egyik előző hsz-edből másoltam ki "I won’t make the DX100 a permanent solution for the HE-6," tehát az Ibasso sem hajtja meg rendesen,csk jobban,mint a többi.
Kolléga
MOD: és nem kötekedni akarok,de nekem félig-meddig már volt tapasztalatom az ilyen típusú,egzotikusabb márkákkal (negyed annyi pénzért,mint amennyiért most keresel,de hallgatóként ez is sok
) ,és komolyan mondom,megbántam,hogy ENNYIÉRT megvettem. Csk szerintem neked az érzés is kell,hogy Te legyél papíron a portable audiophile körökben a csúcson ( abból indulsz ki,hogy a legdrágább a legjobbat is jelenti) . Just wanna help to you
Új hozzászólás Aktív témák
- ÚJ Bontatlan Apple Watch Ultra 2 TiTanium 49mm !! aktiválástól 1ÉV Nemzetközi APPLE GaranciáVAL
- XPS 15 9520 15.6" 4K+ IPS érintő i7-12700H RTX 3050Ti 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Lenovo Thinkpad USB-C dokkoló
- TUNINGOLT Dell Vostro munkához, tanuláshoz, netezéshez (2029-ig támogatott Win 10 és Office 2024)
- IdeaPad 5 Pro 16ACH6 16" QHD+ IPS Ryzen 5 5600H 16GB 512GB NVMe magyar vbill IR kam gar
- SAMSUNG DDR4 REG ECC 32GB 2400MHz RDIMM szerver RAM modulok, nettó 12991Ft+ÁFA, 1 év gar., több db
- iKing.Hu - Motorola Edge 50 Ultra - Nordic Wood - Használt, karcmentes
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700 XT 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Eredeti Lenovo USB-C 65W töltő
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest