Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybaa

    csendes tag

    válasz Zola007 #4020 üzenetére

    :R

    Kösz, ezzel végre normálisan működik.

    Mikor feltelepült a rendszer (win), azt írta, hogy Synaptic, de persze a két gombon kívül semmit sem lehetett állítani. Megnéztem a hozzá adott lemezt, azon is Synaptic driver van, biztos ami biztos újraraktam, nincs változás.

    Leszedtem a linkelt drivert, Synaptic uninstall, újat felrak, és örül, hogy nem csak a két gomb állítható. :C

  • tybaa

    csendes tag

    válasz vadkörte #4060 üzenetére

    Nálam a Sentelic tapipad működik, és van néhány (!) állítható funkciója, elsősorban ennek szólt az örömöm.

    Az érzékenysége nem állítható, de nagyon finoman kell vele bánni, sokszor azt is kattintásnak értelmezte, hogy rátettem az ujjamat, pedig óvatos voltam, tényleg. Végül letiltottam, miután harmadszor is sikerült a start menüben a programokat akaratlanul átrendezni.

    Scroll van, vízszintes (nem próbáltam) és függőleges is (próbáltam), az összes állítási lehetőség annyi, hogy be- és kikapcsolhatod. :)
    Úgy működik, hogy jobb oldalon a felső vagy az alsó sarokba kell koppintani (szóval nem húzni az ujjunkat, ahogy én is próbáltam először, mert akkor össze-vissza fog ugrálni :D ), és akkor 3 sornyit (ez természetesen nem állítható) gördít a megfelelő irányba.

    Programozható sarkok nincsenek (és nekem nem is hiányzik).

    Gépelés alatt kikapcsolható, és beállítható (csoda, hogy nem fix idő), hogy a gépelés befejezése után mennyivel kapcsoljon be.

    A felülete szerintem elég kellemes, nem nevezném bőrradírnak. :U

Új hozzászólás Aktív témák