Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sicc_innen

    tag

    Köszönöm a reagálásokat és azt, hogy foglalkoztok a lehetőségekkel.
    A számlatulajdonos már korábban elhagyta a Tescot (vagy kirakták onnan). Életviteli gondjai lettek, megszakította a kapcsolatot a környezetével, majd elment a városból. Utolsó hír szerint már elköltözött az országból.
    Akkoriban érdeklődtem a Telenor üzletében, hogy mi lesz így a flottaszobával és a tagokkal. Annyi választ adtak, hogy amíg a számlát fizeti a tulajdonos, addig megmarad a flottatagság, függetlenül, hogy már nem Tesco-dolgozó. Ők azzal nem foglalkoznak, nekik az előfizető a fontos. További infót nem adtak ki a kapcsolattartóról.
    Így akkor megnyugodtam és nem is gondolkodtam tovább... egészen mostanáig.
    Lehet, hogy már nem is ügyfél, kirakták a flottából? Akkor a többiek, hogy lehetnek benne a csoportban úgy, hogy a csoport feje már nincs? Lógunk a levegőben? Érdekes kérdések.
    Az lesz, hogy újra elmegyek a szolgáltatóhoz és megkérdezem, hogy milyen lehetőségek vannak, bár sok jóra nem számítok, mivel, ha a számlát fizetik külföldről, akkor továbbra is meghatalmazás kell majd a telszámmal együtt való kilépéshez. Nem egyszerű a helyzet. :(

    Minden változik, csak a Boltzmann-állandó

Új hozzászólás Aktív témák