Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Triathlete

    senior tag

    válasz Ispy #973 üzenetére

    Mikor defensive shift van, azaz, hogy a klasszikustól eltérően állnak fel a védők egy ütőjátékoshoz készülve azt mutatják mindig. Ettől eltekintve kb. felesleges, hisze többnyire ugyanazt látnánk. Ha futó van valamelyik bázison azt vannak olyan csatornák akik kirakják kis ablakban valamelyik felső sarokba, hogy lopás esetén lásd azonnal ha fut. Ha nem akkor a kommentátor (angol) szokta mondani, mert ugye ők több képet látnak, illetve a C (catcher) mozgásából is látni, hogy míg várja a labdát már dobáshoz készülve pozíciót vált, kicsit feljebb emelkedik.
    Ha tolás van akkor az esetek túlnyomó részében szükségtelen mutatni, hiszen ha pattan akkor fut mindenki. Teli bázisnál úgy szintén. 3-2-2-nél pedig már pitchre indul mindenki, és így tovább.

    (#972) F-ECT$ : Megértem és nem akarok semmit elindítani, de nekem az NFL teljesen érdektelen, ellenben egy rugby meccset bármikor leülök megnézni szívesen. Másképp, más dolgokra vagyunk fogékonyak. Illetve én javaslom a sportág kipróbálását, úgy jobban köthető, személyesebb lesz, hogy mit is látsz a TV-ben.

    [ Szerkesztve ]

    KovacsK85 / Kovács Krisztián

Új hozzászólás Aktív témák